نبرد ابرقهرمانان؛ در نظرسنجی شرکت کنید و جایزه ببرید

نبرد ابرقهرمانان؛ در نظرسنجی شرکت کنید و جایزه ببرید

مسابقه ۳۰ روزه نبرد ابرقهرمانان در زومجی با حمایت آونگ شروع شد. در این مسابقه جوایزی ارزنده از جمله دو کنسول پلی‌استیشن ۴ ارتقاء یافته با SSD و هارداکسترنال در کنار بیش از ۱۰ جایزه به شرکت‌کنندگان اهدا می‌کنیم.

بعد از موفقیت رویداد نبرد کارکترها، اکنون در زومجی مسابقه‌ای ۳۰ روزه را با حضور شخصیت‌های محبوب دنیای مارول و دی سی آغاز کرده‌ایم. در این مسابقه قهرمان‌ها و ضدقهرمان‌ها از دنیای کمیک دی سی و مارول در مقابل هم قرار می‌گیرند تا در رقابت‌هایی روزانه، در نهایت محبوب‌ترین شخصیت‌ کمیک مشخص شود. زومجی در این دوره از مسابقات با حمایت آونگ، نماینده محصولات ADTA جوایز ارزنده‌ای را برای ثبت‌نام کنندگان در مسابقه نبرد ابرقهرمانان در نظر گرفته است.

در این رقابت‌ها به قید قرعه به دو نفر از شرکت‌کنندگان دو عدد پلی‌استیشن 4 ارتقا یافته با SSD Adata SU800 512GB و هارد اکسترنال گیمینگ یک ترابایتی Adata 770G اهدا می‌شود. علاوه بر این به یازده نفر از شرکت‌کنندگان دیگر نیز به قید قرعه جوایزی نفیس از محصولات آونگ اهدا خواهد شد.

جوایز این دوره از مسابقات

پلی استیشن 4

  • پلی‌استیشن 4 ارتقا یافته با SSD Adata SU800 512GB و هارد اکسترنال گیمینگ یک ترابایتی Adata 770G برای دو نفر
  • درایو اس اس‌دی Adata SX8200 Pro یا S11 Pro با ظرفیتی ۵۱۲ گیگابایت برای سه نفر
  • اس اس‌دی پر سرعت و با دوام Adata SU800 با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت برای سه نفر
  • هارد اکسترنال Adata HD380، تنها هارد مقاوم دربرابر ۳ تن فشار در دنیا با ظرفیت ۲ ترابایت برای دو نفر
  • هارد اکسترنال Adata HD770G، اولین هارد اکسترنال مقاوم با نورپردازی RGB برای سه نفر

برای حضور در قرعه‌کشی نبرد ابرقهرمانان تنها کافی است تا وارد صفحه ویژه مسابقه در سایت زومجی شوید و فرم شرکت در مسابقه را پرکنید. نظرسنجی ها به‌صورت روزانه در ساعت ۱۷:۰۰ در زومجی قرار می‌گیرد. فراموش نکنید تا با شرکت در رقابت‌‌ها به افزایش هیجان مسابقات کمک کنید و در نهایت با شرکت در قرعه‌کشی شانس خود را برای بردن جوایز ارزنده امتحان کنید.

منبع زومجی
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده