زومجی: بهترین سریال‌های تلویزیونی سال ۲۰۱۵ از نگاه منتقدان

زومجی: بهترین سریال‌های تلویزیونی سال ۲۰۱۵ از نگاه منتقدان

سریال‌های تلویزیونی این روزها طرفداران خاص خود را دارند و تلاش و تکاپوی شبکه‌های مطرح برای ارائه‌ی بهترین محصولات در ژانرهای مختلف، نشان دهنده‌ی موفقیت و محبوبیت سریال‌های تلویزیونی است. در سال ۲۰۱۵ شاهد نمایش تعداد بسیار زیادی سریال بودیم که تعدادی از آنها پا را فراتر گذاشتند و در سبک‌های منحصر به فرد، چیزی ارائه دادند که در خور مقایسه با آثار سینمایی بزرگ بودند. زومجی در مقاله‌ای، ۱۰ سریال برتر سال ۲۰۱۵ از دیدگاه منتقدان را معرفی کرده است.

بعد از فهرست کردن بهترین فیلم‌های سال ۲۰۱۵ از نگاه منتقدان، در این مطلب نگاهی به برترین سریال‌های تلویزیونی پخش‌شده در این سال می‌اندازیم. سایت متاکریتیک برای تهیه‌ی این فهرست سراغ تمامی فهرست‌های منتقدان و سایت‌های معتبر سرتاسر اینترنت رفته، تکرارشده‌ترین عنوان‌ها را جمع‌آوری کرده و یک میانگین از آنها تهیه کرده است. در این فهرست ۱۰تایی همه‌جور سریالی وجود دارد. از کمدی‌های متفاوت و سریال‌هایی که سال‌ها از عمرشان می‌گذرد تا شگفتی‌هایی که سروکله‌شان بی‌هوا پیدا شد و چشمان‌مان را درگیر قاب تلویزیون کردند.

برای مشاهده کامل مطلب بهترین سریال‌های تلویزیونی سال ۲۰۱۵ از نگاه منتقدان به زومجی مراجعه کنید.

بازی تاج و تخت

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید. با کانال رسمی زومجی در تلگرام هم می‌توانید هر جا و هر لحظه از داغ‌ترین مطالب زومجی مطلع شوید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده