زومجی: مصاحبه مجله امپایر با لئوناردو دی کاپریو درباره فیلم The Revenant

زومجی: مصاحبه مجله امپایر با لئوناردو دی کاپریو درباره فیلم The Revenant

مجله معتبر امپایر، در جدیدترین شماره‌اش، مصاحبه‌ای با لئوناردو دی‌کاپریو، بازیگرفیلم The Revenant و یکی از نامزدهای مراسم اسکار امسال، درباره این فیلم و کار کردن با ایناریتو، انجام داده است. زومجی این مصاحبه هیجان‌انگیز را برای علاقه‌مندان برگردان فارسی کرده است.

اواسط زمستان در شمال کالیاری، دمای هوا نزدیک به ۴۰ درجه زیر صفر می‌رسد. این سرما به قدری شدید است که حتی چشمان شما نیز شروع به تیر کشیدن می‌کند. حال تصور کنید که در چنین هوایی، باید وارد یک رودخانه یخ زده شوید و در حالیکه یک پوست خرس ۷۰ کیلویی تنتان است، باید روی سطح این رودخانه بخزید! این مسئله دقیقا مانند این می‌مانند که به بدنتان شوک الکتریکی وارد شود، سیستم اعصاب بدنتان را به هم بریزد و نگذارد شما نفس بکشید. حالا به تمام این سختی‌ها، این مسئله را هم اضافه کنید که در تمام این مدت باید در نقش خود باقی بمانید! دی‌کاپریو، با یک لبخند تایید می‌کند که این کار واقعا سخت بوده است. بنا به گفته دی‌کاپریو، بازی کردن در فیلم The Revenant ساخته الخاندرو گونزالز ایناریتو، یکی از سخت‌ترین نقش‌آفرینی‌های زندگی‌اش بود.

دو هفته قبل از اینکه دی‌کاپریو با امپایر مصاحبه کند، ایناریتو نسخه نهایی فیلم را به وی نشان داده بود. The Revenant داستان واقعی هیو گلاس را که یک تاجر پوست افسانه‌ای در دهه ۱۸۲۰ بود، روایت می‌کند. وی در یکی از ماجراجویی‌هایش، توسط یک خرس گریزلی مورد حمله قرار می‌گیرد و همراهان او که فکر می‌کنند او مرده است، وی را رها می‌کنند. اما او هرطور که هست از این حمله جان سالم به در می‌برد و سعی می‌کند که در طبیعت وحشی، برای بقا تلاش کند و همراهان خود را پیدا کند.

برای مشاهده کامل مطلب مصاحبه مجله امپایر با لئوناردو دی کاپریو درباره فیلم The Revenant به زومجی مراجعه کنید.

دی‌کاپریو

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی اینستاگرام زومجی دنبال کنید. با کانال رسمی زومجی در تلگرام هم می‌توانید هر جا و هر لحظه از داغ‌ترین مطالب زومجی مطلع شوید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده