زومجی: بهترین فیلم‌های باکس آفیس؛ طوفان دی‌کاپریو و ایناریتو با The Revenant

سه‌شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۲
مطالعه 2 دقیقه
همکاری آلخاندرو گونزالس ایناریتو و لئوناردو دی‌کاپریو در فیلم «بازگشته»، افتتاحیه‌ی موفقی را در گیشه تجربه کرد. زومجی در گزارش باکس‌آفیس این هفته خود نگاهی به آمار و ارقام فروش جدیدترین فیلم‌های در حال اکران هالیوودی انداخته و همچنین به معرفی فیلم‌های تازه اکران شده پرداخته است.
تبلیغات

در زمانی که رکوردشکنی‌ها و رقم‌های میلیونی «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» به یک روتین تبدیل شده، جنگ اصلی این روزهای باکس آفیس به برخورد جدیدترین فیلم‌های کوئنتین تارانتینو و آلخاندرو گونزالس ایناریتو و بازیگران خوش‌نام این دو فیلم مربوط می‌شود. از همین سو، شاید هفته‌ی پیش «هشت‌ نفرت‌انگیز» اکران گسترده‌اش را نگران‌کننده آغاز کرد، اما این هفته «بازگشته» (The Revenant) با وجود کسانی که برای دیدن لئوناردو دی‌کاپریوی انتقام‌جو به سینماها هجوم آورده بودند، حسابی سروصدا به پا کرد. این فیلم که از نامزدهای احتمالی رشته‌های متعددی از جوایز اسکار خواهد بود، این هفته پس از نمایش در ۳ هزار و ۳۷۵ سینما، ۳۵ میلیون دلار فروخت و بعد از «نیرو برمی‌خیزد» در جایگاه دوم جدول قرار گرفت؛ «نیرو برمی‌خیزد»ی که نه تنها حالا‌حالا‌ها در صدر جدول باکس آفیس خانگی جا خوش کرده، بلکه اکران خیلی خوبی را در بازار چین تجربه کرد. در همین حین، «جنگل» نیز نشان داد که مردم فارق از کیفیت فیلم، علاقه‌ی زیادی به دیدن یک فیلم کم‌خرج ترسناک در آغاز سال جدید دارند.

برای مشاهده کامل مطلب بهترین فیلم‌های باکس آفیس؛ طوفان دی‌کاپریو و ایناریتو با The Revenant به زومجی مراجعه کنید.

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید. با کانال رسمی زومجی در تلگرام هم می‌توانید هر جا و هر لحظه از داغ‌ترین مطالب زومجی مطلع شوید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات