چطور برای بازی خود، یک پرس کیت حرفه‌ای درست کنیم؟

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
مطالعه 1 دقیقه
زومجی با همکاری همایش بین‌المللی Tehran Game Cone، کتابچه‌ای الکترونیکی درباره نحوه ساخت پرس‌کیت حرفه‌ای برای بازی‌ها کرده که در ادامه می‌توانید به صورت رایگان دانلود کنید.
تبلیغات

با نزدیک شدن به زمان برگزاری TGC 2018، دومین رویداد بین‌المللی و تجاری Tehran Game Convention، کم‌کم استودیوهای بازی‌سازی داخلی آماده‌ی شرکت در این همایش دو روزه می‌شوند. یکی از مهم‌ترین اصولی که این رویداد روی آن بنا شده، توجه به آموزش حرفه‌ای و همپا با رویدادهای مطرح خارجی است.

به همین منظور، زومجی در همکاری با این رویداد، اقدام به تولید و انتشار یک کتابچه‌ی الکترونیکی درباره‌ی پرس‌کیت بازی‌ها کرده است؛ اینکه چقدر این کیت‌های مخصوص رسانه‌ها می‌تواند در موفقیت یک بازی تاثیرگذار باشد یا چطور می‌توان یک پرس کیت حرفه‌ای ساخت و برای رسانه‌ها ارسال کرد. 

در این کتابچه که به‌صورت رایگان در اختیار همه‌ی علاقه‌مندان قرار گرفته درباره‌ی چرایی اهمیت پرس‌کیت، محتوایی که باید در آن قرار گیرد و نکات مهمی که به بهتر شدن یک پرس‌کیت کمک می‌کند، اطلاعات گنجانده شده است. 

محتوای این کتابچه توسط زومجی تهیه شده است. علاقه‌مندان به دریافت این کتابچه می‌توانند به نشانی ebook.tehrangamecon.com/Press_Kit_eBook مراجعه و به‌صورت رایگان نسخه خود را دریافت کنند.

به‌زودی کتابچه‌های آموزشی دیگری نیز جهت حضور فعال‌تر و حرفه‌ای‌تر بازی‌سازان در رویداد TGC 2018 منتشر خواهد شد. براساس این گزارش TGC 2018 با حضور بیش از هزار بازی‌ساز و ناشر ایرانی و خارجی، ۱۴ و ۱۵ تیرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برپا می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات