تماشا کنید: اولین تریلر فیلم «روز استقلال: تجدید حیات» - تهاجم گسترده فضایی‌ها

تماشا کنید: اولین تریلر فیلم «روز استقلال: تجدید حیات» - تهاجم گسترده فضایی‌ها

چندی پیش بود که خبر ساخته شدن قسمت دوم فیلم روز استقلال اعلام شد. امروز، کمپانی فاکس قرن بیستم اولین تریلر فیلم را که نامش Independence Day Resurgence (روز استقلال: تجدید حیات) است، منتشر کرد. بازومیت، جزئیات خبر و تماشای این تریلر همراه باشید.

تابستان پیش بود که کمپانی فاکس قرن بیستم خبر ساخت دنباله فیلم روز استقلال (Independence Day) را اعلام کرد و گفت فیلم نامش روز استقلال: تجدید حیات خواهد بود. امروز اولین تریلر این فیلم که قرار است تابستان سال آینده میلادی اکران شود، منتشر شد که در زیر می‌توانید آن‌ را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

داستان قسمت دوم فیلم روز استقلال، ۲۰ سال پس از وقایع قسمت اول اتفاق می‌افتد. تریلر منتشر شده، صحنه‌هایی از فیلم را نشان می‌دهد که با سخنرانی رئیس‌جمهور ویتمور از قسمت اول این فیلم تلفیق شده است. با توجه به تریلر منتشر شده می‌توان اینطور برداشت کرد که انسان‌ها پس از شکست دادن بیگانگان در قسمت اول، از تکنولوژی‌های آنها استفاده کردند تا به پیشرفت‌های تکنولوژیک چشمگیری دست پیدا کنند و این مساله باعث خشم بیگانگان شده است و آنها برای باز پس گرفتن تکنولوژی‌های خود دوباره به زمین حمله کردند.

از هنرپیشگانی که در قسمت اول این فیلم حضور داشتند و ما در قسمت دوم هم آنها را می‌بینیم می‌توان بهجف گلدبلام(در نقش دیوید لوینسون)،ویویسا فاکس(در نقش جسمین)،برنت اسپاینر (در نقش دکتر برَکیش اوکان) وبیل پُلمن(در نقش توماس ویتمور) اشاره کرد. همچنین هنرپیشگان جدیدی مانندلیام همسورث، جسی اشر، مایکا مونرو، شارلوت گینزبورگ، جاد هیرشوسلا وارد در این فیلم حضور دارند. متاسفانه ویل اسمیت، بازیگر محوری قسمت اول در این فیلم حضور پیدا نمی‌کند.

روز استقلال: تجدید حیات که به کارگردانی و نویسندگی رولند امریچ ساخته شده است در تاریخ ۲۴ ژوئن ۲۰۱۶ (۳۱ خرداد ۱۳۹۵) تقریبا ۲۰ سال پس از اکران فیلم نخست در سینماهای سراسر دنیا برروی پرده می‌رود.

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید. با کانال رسمی زومجی در تلگرام هم می‌توانید هر جا و هر لحظه از داغ‌ترین مطالب زومجی مطلع شوید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده