زومجی: معرفی فیلم Hitman: Agent 47

زومجی: معرفی فیلم Hitman: Agent 47

هیتمن یا مامور ۴۷، یکی از شخصیت‌های محبوب و دوست‌داشتنی دنیای بازی‌های ویدیویی است که به خاطر خونسردی‌اش در به قتل رساندن دشمنانش و همچنین ظاهر خاص خود، از شهرت بسیاری برخوردار است. اما خارج از بازی‌های ویدیویی، این شخصیت برای بار دوم پا به دنیای سینما گذاشته و در قالب فیلم Hitman: Agent 47 خودنمایی کرده است. زومجی در بخش گیشه خود، به این فیلم پرداخته است.

هشت سال پیش شاهد اولین فیلم بر اساس شخصیت و بازی Hitman بودیم. با اینکه این فیلم همانند سایر فیلم‌هایی که براساس بازی ساخته می‌شوند، آنطور که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفت، اما حداقل به یک سری استانداردهای بازی اصلی پایبند بود. پس از ۸ سال، باری دیگر این شخصیت پا به دنیای سینما گذاشت تا از پتانسیل‌ خود که محبوبیت زیادی نزد گیمرها دارد، برای موفقیت بهره ببرد. اما آیا این فیلم توانسته از زیر سایه‌ی سنگین انتقادات بیرون بیاید؟ زومجی در بخش گیشه خود به این سوال پاسخ می‌دهد.

برای مشاهده کامل مطلب گیشه: معرفی فیلم HITMAN: AGENT 47 به زومجی مراجعه کنید.

گیشه: معرفی فیلم Hitman: Agent 47

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید. با کانال رسمی زومجی در تلگرام هم می‌توانید هر جا و هر لحظه از داغ‌ترین مطالب زومجی مطلع شوید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید