زومجی: معرفی فیلم Mission: Impossible – Rogue Nation

زومجی: معرفی فیلم Mission: Impossible – Rogue Nation

تام کروز باری دیگر با یک اکشن پرمغز و هیجانی، در قالب سری فیلم‌های ماموریت غیرممکن به نام «قوم سرکش»، شور و اشتیاق علاقه‌مندان خود را دو چندان کرد. زومجی در بخش گیشه خود، نگاهی به این فیلم انداخته و به جوانب مختلف آن پرداخته است.

شاید مجموعه‌ی «ماموریت غیرممکن» در پنجمین قسمت سینمایی‌اش‌ به سر ببرد، اما تجربه‌ ثابت کرده روند ماموریت‌های مرگبار و هیجان‌انگیزِ تام کروز و دار و گروهش خیلی شبیه به مورد عجیب بنجامین باتن است. اگرچه خیلی از بلاک‌باسترهای دنباله‌دار این روزها قسمت به قسمت هویتی که آنها را سر زبان‌ها انداخته و به موفقیت رسانده را فراموش می‌کنند و سال به سال بی‌حس‌و‌حال‌تر، پیرتر، شکسته‌تر و اعصاب‌خردکن‌تر می‌شوند؛ اما «ماموریت غیرممکن» درحالی کارش را شروع کرد که به جز یک کانسپت اولیه‌ی جاسوسی و یک موسیقی دینامیت‌وار چندان پُرزرق‌و‌برق نبود. اما سازندگان یاد گرفتند چگونه بعد از شروعی سنگ‌لاخ‌وار، از اشتباهاتشان درس بگیرند و به مرور زمان بهتر و جوان‌تر و سرزنده‌تر شوند و به جایی برسند که از این مجموعه به عنوان یکی از معدود سرگرمی‌های پاپ‌کورنی «حقیقی» یاد کنیم. اطمینان به کار سازندگان باعث شده با احساس خوشحالی منحصربه‌فردی به تماشای بدلکاری‌های ممکنِ تام کروز بنشینیم. چون یک‌جورهایی ته دلمان مطمئن هستیم که این فیلم بیشتر از اینکه به خاطر فروش فیلم قبلی چراغ سبز گرفته باشد و بیشتر از اینکه با هدف رو کم کردن انفجارهای فیلم قبلی ساخته شده باشد، قصد دارد در هوشمندی و پیچیدگی قسمت قبلی را پشت سر بگذارد و این ماموریتی واقعا کمیاب اما ارزشمندی است که «قوم سرکش»، جدیدترین قسمت از سریال دیوانه‌بازی‌های تام کروز به آن دست می‌یابد.

برای مشاهده کامل مطلب گیشه: معرفی فیلم Mission: Impossible – Rogue Nation به زومجی مراجعه کنید.

Mission Impossible

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید. با کانال رسمی زومجی در تلگرام هم می‌توانید هر جا و هر لحظه از داغ‌ترین مطالب زومجی مطلع شوید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید