زومجی: ۲۸ شخصیت برتر دنیای The Walking Dead (قسمت دوم)

زومجی: ۲۸ شخصیت برتر دنیای The Walking Dead (قسمت دوم)

زومجی در قسمت اول مقاله‌ی ۲۸ شخصیت برتر دنیای محبوب The Walking Dead، به معرفی ۱۴ شخصیت این دنیای بزرگ و ترسناک پرداخت و حالا در قسمت دوم و پایانی این مقالات به معرفی باقی شخصیت‌های برتر پرداخته است.

«مردگان متحرک» چه رازی دارد که آن را از بقیه‌ی مجموعه‌های بزرگ و کوچکِ زامبی‌محور جدا می‌کند؟ پاسخ به چنین سوالی و صحبت درباره‌ی آن خودش یک مقاله‌ی تحلیلی می‌طلبد، اما شاید بتوان به‌طور خلاصه تعداد زیاد کاراکترها و خط داستانی طولانی آن که به مرور و آرامش جلو می‌رود را دو عنصر اساسی و مهمی که در جدا کردن این مجموعه از بقیه نقش دارند، نام بُرد؛ کاراکترهایی که در این نقطه از زندگی «مردگان متحرک» تعدادشان آنقدر بزرگ است که با سریالی مثل «بازی تاج و تخت» رقابت کنند؛ بازمانده‌هایی که اگر بیشتر از شهروندانِ وستروس در خطر مرگ‌های تراژیک و وحشتناک نباشند، کمتر نیستند. این را به‌علاوه‌ی روایت مداوم داستان زندگی تک‌تک آنها در طول سال‌ها کنید، تا به چراییِ موفقیتِ «مردگان متحرک» در تبدیل شدن به نهایتِ تجربه‌ی یک آخرالزمانِ زامبی‌محور پی ببرید. در این میان، منتظر باشید تا با آغاز پخش سریال فرعی «از مردگان متحرک بهراسید» در هفته‌های آتی، این روند ادامه پیدا کند و گسترده‌تر هم شود.

برای مطالعه کامل این مقاله به زومجی مراجعه کنید.

The Walking Dead

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده