معرفی وب سایت روز: همیشه حساب زمان را داشته باشید

معرفی وب سایت روز: همیشه حساب زمان را داشته باشید

زمانی که پشت میز خود می‌نشنیم و کار با کامپیوتر را شروع می‌کنیم ناگهان زمان از دستمان در می‌رود و با نگاهی دوباره به زمان متوجه می‌شویم که چند ساعتی گذشته و ما بدون اینکه متوجه شویم به کارمان ادامه داده‌ و برای انجام کار‌های دیگر حسابی وقت را از دست داده‌ایم. امروز وب‌سایتی به شما معرفی می‌کنیم تا هیچگاه زمان از دستتان در نرود.

تقسیم بندی کار‌ها

برای انجام کار‌های مختلف ما معمولا برنامه‌ریزی می‌کنیم اما پایبندی به آن زمان‌هایی که باید کار‌های مختلف در طول روز انجام دهیم بسیار سخت است. با این وب‌سایت می‌توانید ساعت‌هایی که برنامه‌ریزی کرده‌اید را تنظیم کنید تا سر موقع بتوانید به کار‌های مختلف برسید.

برای مثال شبکه‌های اجتماعی خیلی راحت می‌توانند ما را برای ساعت‌ها درگیر خود کنند و ما هم خیلی راحت در آن‌ها غرق می‌شویم. برای اینکه زمان خاصی را به آن‌ها اختصاص دهیم شبیه به خواب شبانه باید ساعت هشداری اینکار را برای ما انجام دهد.

time a137b

جدا از شبکه‌های اجتماعی، دیدن فیلم یا به صورت کلی کار کردن با سیستم می‌تواند وقت زیادی به خود اختصاص دهد. خیلی از این اختصاص زمان‌ها معمولا ناخواسته است اما با این برنامه می‌توان زمان‌های هشداری برای استفاده‌های بیش از حد از شبکه‌های اجتماعی، برنامه‌های پیام‌رسان و باقی موارد وقت گیر تنظیم کرد.

تنظیم زمان‌های مهم روزانه

از زمان سنج‌ها استفاده‌های دیگری هم می شود کرد، برای مثال اگر کامپیوتر شما همیشه روشن است می‌توانید زمانی برای بیدار شدن صبحگاهی تنظیم کنید یا وقت مسواک زدن را برای خود تعیین کنید.

برای استفاده از این وبسایت به http://e.ggtimer.com مراجعه کنید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده