معرفی وب سایت روز: یادگیری تایپ سریع، ساده‌تر از همیشه

یک‌شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
اگر به نوشتن علاقه دارید، زیاد تایپ می‌کنید یا کلا دوست دارید سرعت تایپ خود را بالا ببرید در ادامه وب‌سایت خوبی را به شما معرفی می‌کنیم که قطعا در این زمینه آموزش‌های لازم را ارائه می‌دهد و سرعت تایپ دستان شما را چندین برابر می‌کند. با زومیت همراه باشید.

تایپ کردن سریع آنقدر‌ اهمیت دارد که می‌توان در انجام یک کار یا نوشتن یک مقاله زمان زیادی صرفه جویی کرد. یاد گرفتن تایپ سریع موضوعی است که تنها با تمرین و آموزش حین تمرین بدست می‌آید.

وب‌سایت‌ها و حتی نرم‌افزار‌هایی برای افزایش سرعت تایپ به وجود آمده‌اند، اما شاید هیچکدام نتوانند به اندازه وب‌سایت Typing به شما کمک کنند. آموزش تایپ سریع این وب‌سایت از سه سطح ابتدایی، متوسط و پیشرفته تشکیل شده و در نهایت بخشی در نظر گرفته که بتوانید مواردی که یاد گرفته‌اید را تمرین کنید.

آموزش‌های هر سطح به بخش‌های زیادی تقسیم شده‌اند تا تمرین و یادگیری هر کدام وقت زیادی را از شما نگیرد. پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید تایپ سریعی پیدا کنید از همان درس‌های ابتدایی شروع کنید و با اصول و قواعدی که یاد می‌گیرید، باقی درس‌ها را جلو بروید. در پایان هر درسی که یاد می‌گیرید، مدال‌های پیروزی و قبولی در آن واحد به شما داده می‌شود تا برای ادامه راه انگیزه بیشتری داشته باشید.

اما بخش‌های جذابی که همه مرتبط به تایپ کردن سریع هستند به بخش‌هایی مثل آزمایش‌های سرعت تایپ و بازی‌های جذاب برای تایپ کردن سریع‌تر در بخش‌های مختلف وب‌سایت وجود دارند که در هم یک سرگرمی به حساب می‌آیند و هم سرعت تایپ شما را آزمایش می‌کنند.

مطالب مشابه

نظرات