وبگرد: خرید و دریافت زیباترین فونت های فارسی

وبگرد: خرید و دریافت زیباترین فونت های فارسی

بسیاری از ما پارسی‌زبانان همیشه کمبود فونت‌های زیبای زبان خودمان را حس کرده‌ایم. در این میان هرکدام از طراحان فونت ایرانی که بتوانند در این جهت قدمی بردارند، قطعا در نظر بسیاری کار بسیار ارزشمندی انجام داده‌اند. امروز با وب‌سایتی ویژه در زمینه‌ی فونت‌های فارسی آشنا خواهید شد. با زومیت همراه باشید.

وب‌سایت «فونت ایران» که یکی از فروشگاه‌های خرید فونت‌های ایرانی است، در جهت زیبایی بیشتر فونت فارسی تاکنون قدم‌های بزرگی برداشته است. این‌ وبسایت هدف خود از طراحی و انتشار فونت‌های جدید فارسی را ارتقای سطح کیفی فونت‌های فارسی و فرهنگ‌سازی درست درباره حقوق فروش فونت می‌داند.

اگر دوست دارید برای وب‌سایت، طرح‌ها، شرکت، سازمان یا هرجای دیگری از فونت‌های فارسی زیبا استفاده کنید، وب‌سایت «فونت ایران» یکی از بهترین مراجع برای دانلود یا خرید فونت‌های زیبا و جدید فارسی است. استفاده از فونت‌های مناسب، زیبا و خوانا به کاربران کمک می‌کند تا با لذت و سرعت بیشتری متن‌ها را بخوانند.

معرفی وب سایت / وبگرد

برای استفاده از فونت‌های مختلف فارسی که همراه با مجوز مخصوص منتشر می‌شوند یا قابل خرید هستند، بهترین کار حفظ حقوق شخص طراح و منتشر کننده آن فونت‌ها است. ساخت و طراحی فونت‌های جدید زحمت بسیاری زیادی را بردوش طراحان آن می‌گذارد و علاوه بر یک نرم‌افزار بودن در واقع یک اثر هنری هستند. پس حفظ حقوق سازنده فونت و خرید قانونی فونت به جای کپی کردن آن، باید تبدیل به بخشی از فرهنگ ما شود.

برای استفاده از این وبسایت به https://fontiran.com/ مراجعه کنید.
وب‌سایت‌های مورد علاقه خود را برای معرفی در بخش وبگرد به آدرس webgard@zoomit.ir ارسال کنید.
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده