وبگرد: مرجعی برای مشاهده، دریافت و خرید آیکون ها

چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
آیکون‌ها در جاهای مختلفی مانند وب، طراحی و تصویر‌ها استفاده می‌شوند اما علاوه بر این موارد، مواقع زیادی می‌شود که به کیفیت آیکون‌های مختلفی نیاز پیدا می‌کنیم. امروز وب‌سایت مرجع مشاهده و دانلود آیکون‌های بسیار متنوع را به شما معرفی می‌کنیم. بازومیت همراه باشید.
تبلیغات

در وب‌سایت Iconfinder شما به بیشتر از ۸۴۰٫۶۰۹ هزار آیکون دسترسی خواهید داشت که در تنوع کیفیت‌های ۱۶ در ۱۶، ۲۰ در ۲۰، ۲۴ در ۲۴، ۳۲ در ۳۲، ۴۸ در ۴۸، ۶۴ در ۶۴، ۱۲۸ در ۱۲۸، ۲۵۶ در ۲۵۶ و ۵۱۲ در ۵۱۲ موجود هستند.

زمانی که به وب‌سایت Iconfinder وارد می‌شوید با یک نوار جستجو رو به رو خواهید شد که محل جستجو نام آیکونی است که در نظر دارید. پس از جستجوی نام با آیکون‌های مرتبط با آن کلمه رو به رو خواهید شد. اکنون در سمت چپ می‌توانید فیلتر‌های متفاوتی بر روی تصاویر در حال نمایش ایجاد کنید.

برای مثال می‌توانید انتخاب کنید که فقط تصاویر رایگان، پولی یا ترکیبی را نشان دهد، اندازه آیکون‌ها را تعیین کنید، رنگ و شکل تصویر پس زمینه را انتخاب کنید یا بین طرح خام و غیر خام یکی را برگزینید. در این بخش گزینه‌های مختلفی در اختیار دارید که در یافتن آن آیکون دلخواه شما، بسیار کمک کننده هستند.

اما پس از پیدا کردن آیکون دلخواه با کلیک بر روی آن وارد صفحه دانلود (در صورت رایگان بودن) یا خرید می‌شوید. در این صفحه اندازه‌های مختلف را می‌توانید انتخاب کنید و در فرمت‌های مختلف آن را دریافت کنید.

اگر با آیکون‌ها در ارتباط هستید یا اگر حتی تاکنون سر و کارتان به دریافت آیکون‌ها نیفتاده، پیشنهاد می‌کنیم این وب‌سایت را در ذهن داشته باشید که مرجع اصلی آیکون‌ها است.

برای استفاده از این وبسایت به https://www.iconfinder.com/ مراجعه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات