معرفی وب سایت روز: هر فایلی را به فایل دیگر تبدیل کنید

معرفی وب سایت روز: هر فایلی را به فایل دیگر تبدیل کنید

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که بخواهید دو فرمت مختلف را به یکدیگر تبدیل کنید اما ابزار مناسب آن را در اختیار نداشته باشید. در دنیای دیجیتال فایل‌های ما هر کدام با فرمت‌های خاصی شناخته می‌شوند که تبدیل کردن آن‌ها به یکدیگر تاکنون خیلی راحت نبوده اما حالا وب‌سایتی را به شما معرفی می‌کنیم که این کار را به صورت ابری با پشتیبانی از فرمت‌های زیادی انجام می‌دهد.

 وب‌سایت Cloudconvert کار تبدیل فرمت‌ها را با دربرگیری ۲۱۴ فرمت مختلف انجام می‌دهد، بنابراین پشتیبانی این وب‌سایت بسیار گسترده است و فایل‌های بسیار زیادی را شامل می‌شود. از فایل‌های صوتی، ویدیویی، اسناد، کتاب‌های الکترونیک تا تصاویر و سند‌های گسترده همگی را می‌توانید در این وب سایت به فرمت‌های دیگر تبدیل کنید.

تبدیل فرمت فایل‌های شما کاملا در فضای ابری انجام می‌شود و نیاز به هیچ نرم‌افزاری برای نصب روی سیستم یا گوشی خود ندارید.

برای استفاده از این وب‌سایت راه سر راستی پیش رو دارید: با ورود به سایت Cloudconvert می‌توانید هر فایلی را به فایل دیگری تبدیل کنید. در جای anything اول فایلی ورودی را انتخاب کنید و در anything دوم فایل مقصد را معرفی کنید.

پس از اینکه دو فایل با فرمت مختلف ورودی و خروجی را انتخاب کردید، اکنون وقت آن رسیده تا همان فایل خام ورودی را در بخش Select files انتخاب کنید و در نهایت با کلیک روی Start Conversion تبدیل فایل را شروع کنید. به یاد داشته باشید که قبل از شروع تبدیل فرمت حتما فضای ابری دلخواه خود را انتخاب کنید.

برای استفاده از این وبسایت به https://cloudconvert.com/ مراجعه کنید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده