معرفی وب سایت روز: راهنمایی از صفر تا صد ایجاد یک استارت آپ

پنج‌شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
راه‌اندازی یک استارت آپ بیشتر از آنکه به نیرو نیاز داشته باشد، به ایده و اطلاعات شما وابسته است. اطلاعاتی مفید و کاربردی که قدم به قدم شما را در راه‌اندازی یک شرکت نوپا همراهی کند. امروز وب‌سایتی را به شما معرفی می‌کنیم که اگر به دنبال این اطلاعات هستید می‌تواند برای شما نقش معدنی از طلا را داشته باشد. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

 شرکت نوپا یا استارت‌آپ طبق تعاریف یک شرکت یا یک مشارکت در جهت جستجوی راه حلی برای یک مدل کسب و کار قابل توسعه و تکرار پذیر است. شرکت‌های نوپا می‌توانند در هر شکلی ایجاد شوند اما لفظ شرکت نوپا (استارت آپ) اغلب برای شرکت‌هایی به کار برده می‌شود که رشد بسیار سریعی دارند و در زمینه تکنولوژی فعالیت می‌کنند.

برای راه‌اندازی اینگونه شرکت‌ها پیش از هر چیز به یک ایده خوب و قابل توسعه نیاز است که می‌تواند در هر زمینه‌ای باشد. مراحل راه‌اندازی و توسعه یک شرکت از پایه معمولا بسیار زیاد و گیج کننده است که شاید خیلی وقت‌ها در مراحلی نیز به صورت کامل متوقف شود. امروز می‌خواهیم وب‌سایتی را به شما معرفی کنیم که از همان مرحله تولیده ایده و نام گذاری تا مراحل توسعه یافتن شرکت شما را یاری می‌کند. https://startupstash.com/ وب‌سایتی است که مراحل توسعه یک استارت‌آپ را به ۴۰ مرحله جداگانه تقسیم کرده است. 

در همه مراحل با کلیک بر روی هر مربع می‌توانید نام وب‌سایت‌هایی را مشاهده کنید که یا می‌توانند در آن زمینه سرویسی ارائه دهند یا اطلاعات شما را افزایش دهند یا اینکه آموزش‌هایی را در اختیارتان قرار دهند. پیشنهاد می‌کنیم حتما وب‌سایت استارت‌آپ استش را بوک‌مارک کنید و اطلاعات بسیار زیادی از آن بدست آورید. چه بسا در هر مرحله‌ای که به مشکل خوردید این وب‌سایت بتواند با آموزش‌ها و معرفی وب‌سایت‌های جدید به کمک شما بیاید.

برای استفاده از این وبسایت به https://startupstash.com/ مراجعه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات