رمزنگاری فایل‌ها، ویرایش وب‌سایت‌ها و چیزهای دیگر

سه‌شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۵
مطالعه 3 دقیقه
در این قسمت از وب‌گرد با شبکه‌ی اجتماعی مبتنی بر آموزش و ابزار رمزگذاری فایل‌ها آشنا می‌شوید.
تبلیغات

«وب‌گرد» بخشی برای علاقمندان به دنیای مجازی و اینترنت است. در «وب‌گرد» ابزارها و وب‌سایت‌های مختلف به شما معرفی خواهند شد. امیدواریم این بخش مورد توجه شما قرار بگیرد. در ادامه با قسمت دیگری از «وب‌گرد» همراه ما باشید.

سری «وب‌گرد» در روزهای سه‌شنبه منتشر می‌شود و در آن با ابزارهای تازه و وب‌سایت‌های کاربردی دنیای مجازی آشنا خواهید شد. «وب‌گرد» فرصتی برای غرق شدن در دنیای مجازی است.

Chalkup

Chalkup هر فردی را درگیر تجربه‌های آموزشی می‌کند و در واقع یک شبکه اجتماعی و پلت‌فرم برای کلاس‌های آموزشی مدرن محسوب می‌شود. با عضویت در این وب‌سایت، یک صفحه اختصاصی به شما تعلق می‌گیرد و به کمک آن می‌توانید کلاس‌ها آموزشی و اطلاعات خود را سازماندهی کنید.

Chalkup

Ccrypt

Ccrypt، ابزاری برای رمزنگاری فایل‌ها بوده و به نوعی جایگزین ابزار رمزنگاری استاندارد UNIX محسوب می‌شود که معمولا برای رمزنگاری به کمک الگوریتم‌های نسبتا ضعیف کاربرد دارد. ابزار رمزنگاری Ccrypt بر پایه نسخه‌ای از استاندارد پیشرفته رمزنگاری (AES) ایجاد شده است.

ccrypt

Tomodo

Tomodo به شما کمک می‌کند که در هر وب‌سایتی متون و استایل‌ها را ویرایش نموده و المان‌های مختلف را به صفحه وب وارد یا جابه‌جا کنید. البته کاملا مشخص است که شما قابلیت ویرایش و تغییر در وب‌سایت اصلی را ندارید و تنها نسخه‌ای از آن را که به Tomodo لینک شده است، ویرایش می‌کنید.

tomodo

پیشنهاد شما: Code Works

استفاده از QR Codeها روز به روز بیشتر می‌شود. به کمک این فناوری می‌توان متون، لینک‌ها، شماره‌تلفن‌ها و... به صورت سریع در اختیار کاربرد قرار داد.  اگر علاقمند به استفاده از این ابزارها هستید، حتما به وب‌سایت Code Works سر بزنید. به کمک وب‌سایت ایرانی Code Works ‌می‌توانید QR Code های مختلفی ساخته و از آن‌ها استفاده نمایید.

CodeWorks

نظرات خود درباره این وب‌سایت‌ها و بخش «وب‌گرد» با ما در میان بگذارید.

منبع makeuseof

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات