تماشا کنید: اولین تریلر از پلیس آهنین (RoboCop) جدید

تماشا کنید: اولین تریلر از پلیس آهنین (RoboCop) جدید

پلیس آهنین را به خاطر دارید؟ همان فیلم علمی تخیلی که اولین بار در سال 1987 اکران شد. همانطور که پیش‌تر در زومیت خواندید، قرار است نسخه جدید این فیلم به زودی به روی پرده سینماها برود. در همین راستا اولین تیزر تبلیغاتی آن نیز منتشر شده است که در ادامه، می‌توانید آن را تماشا کنید.

فیلم جدید روبوکاپ که در کشورمان به عنوان پلیس آهنین از طریق شبکه‌های رسمی صدا و سیما پخش شد، قرار است نسخه جدید آن از 7 فوریه سال آینده به روی پرده سینماها برود.

فیلمی علمی تخیلی پلیس‌آهنی یا روبوکاپ در سال ۱۹۸۷ ساخته شد. کارگردان آن نیز پائل ورهوفن فیلم‌ساز هلندی‌الاصل بوده است. شاید این اثر یکی از بهترین اثار علمی-تخیلی دهه ۸۰ به شمار رود. داستان در یک فضای مدرن می‌گذرد، ورهوفن موفق شده‌است که به خوبی جو خشن و سودجویانه آینده نزدیک و ازدست رفتن عواطف انسانی را به تصویر کشد.

پس از موفقیت پلیس‌آهنی یا روبوکاپ، دو فیلم دیگر نیز بدنبال آن تولید شد. حالا و پس از گذشت ۲۵ سال از اکران پلیس‌آهنی، ساخت فیلم جدید با همین نام آغاز شده که قرار است در سال ۲۰۱۳ به روی پرده‌ سینماها درآید، فیلمی که احتمالا شامل جلوه‌های ویژه فوق‌العاده خواهد بود.

در صورت تمایل می‌توانید اطلاعات بیشتری را در وب‌سایت OmniCorp بدست آورید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده