Wall-E، شخصیت محبوب انیمیشنی به همین نام قدم به دنیای واقعی می‌گذارد

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۲:۰۲
مطالعه 1 دقیقه
بچه‌های نسل امروز با انیمیشن‌های والت دیزنی، دریم ورکز و پیکسار بزرگ می‌شوند و ما هم کم خاطره از کارتون‌های دوران کودکی‌مان نداریم. یکی از انیمیشن‌های پیکسار به نام وال-ای، چه به گفته تحلیل‌گران و چه بنابر توصیفات کودکان و بزرگسالان، یکی از محبوب‌ترین و زیباترین عناوین موجود است که میلیون‌ها تماشاگر از سراسر دنیا، آن را دیده و با آن خاطره دارند. حال در این مطلب از روبات ساخته شده بر اساس شخصیت اصلی آن می‌گوییم که دقیقا بر اساس مشخصات و اندازه‌ی اصلی وال-ای ساخته شده است.
تبلیغات

مایکل مک مستر و دوستانش این روبات دوست داشتنی را طی چندین سال و در کارگاه شخصی خود ساخته‌اند.

ویدیویی که در زیر مشاهده می‌کنید، در کارگاه مک مستر و یاران عاشق مهندسی‌اش ساخته شده و آن‌ها  درباره مراحل کار، ویژگی‌ها و قابلیت‌های روباتشان توضیح می‌دهند.

به گفته مک مستر:

دیسک‌های بلوری و کیفیت بی‌نظیرشان به ما بیشترین کمک را کرد تا بهترین جزئیات را پیاده کنیم. ما قطعات گوناگون را به مرور، اما با برنامه جمع آوری کردیم تا وال-ای دست‌سازمان با نمونه اصلی هیچ تفاوتی نداشته باشد.

باید گفت که شباهت ربات مک مستر و گروهش، تنها در ظواهر خلاصه نشده و حرکات و اعمال و صدای ربات نیز عینا شبیه سازی شده‌اند. البته با تمامی جزئیات فوق‌العاده و نتیجه‌ی بسیار قابل قبولی که حاصل گشته، کار آن‌ها هنوز تمام نشده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات