فضای کاری در سامسونگ چگونه است؟ معرفی اَبَرشهر دیجیتالی سامسونگ

شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
سی کیلومتر بیرون شهر سئول، پایتخت کره‌جنوبی، یکی از بزرگ‌ترین مراکز شهری جهان ساخته شده است که شهر دیجیتالی سامسونگ یا Samsung Digital City نامیده می‌شود. در این ویدئو، بیشتر با این شهر آشنا می‌شویم.
تبلیغات

از نظر فنی، شهر سامسونگ در شهر تاریخی سووان (Suwon) قرار گرفته است که قدمتش به قرن هشتم میلادی بر می‌گردد و قلعه‌ی هوساینگ، معروف‌ترین جاذبه‌ی گردشگری‌اش، در فهرست میراث جهانی یونسکو هم قرار گرفته است. در‌حالی‌که سووان تاریخی غنی و باستانی دارد، شهر سامسونگ ازجمله شهرهای بسیار پیشرفته به‌شمار می‌آید.

اگر بخواهیم دقیق‌تر صحبت کنیم، سامسونگ چیزی ساخته است که به شهری کامل شباهت دارد و شامل ۴ برج ۳۸ طبقه‌ی اداری با مساحتی حدود ۱/۵ کیلومترمربع برای نزدیک به ۳۵ هزار کارمند، ۱۳۱ ساختمان، آزمایشگاه، مرکز خلاقیت و نوآوری و ساختمان بازدیدکنندگان می‌شود.

هزینه‌ی ساخت این پردیس دقیقاً مشخص نیست؛ ولی حدود ۱۰۰ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود و هر سال هم چندین میلیون دلار برای نگه‌داری و به‌روزرسانی‌اش خرج خواهد شد. به این شبه‌شهر، شهر 5G سامسونگ نیز گفته می‌شود؛ زیرا پارک بزرگی دارد که در آن تجهیزات شبکه‌ی 5G سامسونگ که برای عرضه در کره ‌جنوبی و ایالات متحده ساخته شده‌اند، آزمایش خواهد شد. در‌ادامه، با این ویدئو همراه زومیت باشید.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی اَبَرشهر دیجیتالی سامسونگ چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات