آشنایی بیشتر با اهداف کارآفرینی در مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر

پنج‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر، با هدف حمایت از راهکارآفرینی و اشتغال‌زایی برای ساخت جامعه‌ای بهتر، مدتی است در قالب یک شتاب‌دهنده، به رشد استارتاپ‌های زیادی در زمینه‌های گوناگون کمک کرده است.
تبلیغات

مرکز فناوری سامسونگ - امیرکبیر (Samsung AUT Tech) مدت‌ها است با هدف حمایت از راهکارآفرینی و کارآفرینی، استارتاپ و ایده‌ها در زمینه‌های سلامت، آموزش، محیط‌ زیست و انرژی را جذب و از آن‌ها حمایت می‌کند. در راستای این حمایت، اشتغال‌زایی برای افراد مختلف یکی از اهداف آن‌ها است که هم‌گام با پیشرفت استارتاپ‌ها اتفاق می‌افتد. Samsung AUT به‌ منظور پرورش ایده‌ها و تمرکز بیشتر ایده‌ها و تمرکز بیشتر بر تحقیق‌و‌توسعه پروژه‌های تعریف‌شده، تیم‌های پذیرش‌شده را در فضای کارگروهی مشترک استقرار می‌دهد و بدین‌ترتیب یکی از مشکلات اصلی در ابتدای راه‌اندازی کسب‌وکار این تیم‌ها تا حدی مرتفع می‌شود. همچنین با مشاوره‌ی فنی و تخصصی کارشناسان و مربیان، فرایند ایده تا محصول در مدت کمتری طی خواهد شد.

بنابر گفته‌ی مدیر برنامه و ارتباطات این مجموعه، مرکز فناوری سامسونگ - امیرکبیر در مدت فعالیتش، موفق به جذب ۲۰۰ نفر بنیان‌گذار و هم‌بنیان‌گذار شده است که اشتغال‌زایی مستقیم برای ۵۰۰۰ نفر، اشتغال‌زایی غیر مستقیم برای ۶۵۰۰ نفر و فراهم کردن فرصت آموزشی برای ۱۵۰ کارآموز توسط استارتاپ‌های این مرکز، از دستاوردهای آن‌ها به ‌شمار می‌آید.

برای آشنایی بیشتر، با گزارش ویدئویی زومیت از مرکز فناوری سامسونگ - امیرکبیر، همراه ما باشید:

تماشا در آپارات | تماشا در IGTV

آیا شما با این مرکز آشنایی دارید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات