آموزش نصب پروفایل iOS 14 نسخه توسعه دهندگان

آموزش نصب پروفایل iOS 14 نسخه توسعه دهندگان

سیستم‌عامل iOS 14 در نسخه‌ی بتا برای توسعه‌دهندگان عرضه شده است. با اینکه فاصله‌ی زیادی تا انتشار نسخه‌ی نهایی داریم، می‌توانید هم‌اکنون آن را دریافت کنید.

با همه‌ی انتظارات از نسخه‌ی بعدی سیستم‌عامل موبایل اپل، سرانجام در WWDC 2020 کوپرتینیویی‌ها رسما سیستم‌عامل آی او اس 14 (Apple iOS 14) را برای گوشی آیفون معرفی کردند. نسخه‌ی جدید iOS با چندین قابلیت خاص همراه شده است تا تجربه‌ی کاربری آیفون‌ها را بهبود بخشد. روند انتشار به‌روزرسانی‌های برای iOS با انتشار نسخه‌ی توسعه‌دهندگان شروع می‌شود و پس از مدتی، نسخه‌ی عمومی بتا و پس‌از‌آن نسخه‌‌ی نهایی آماده‌ی انتشار قرار می‌گیرد. برای اینکه بتوانید به جدید‌ترین قابلیت‌های نرم‌افزاری مدنظر اپل دسترسی داشته باشید، باید اپل‌آیدی خود را به توسعه‌دهندگان ارتقا دهید و سپس، پروفایل مخصوصی روی گوشی نصب کنید.


 تماشا در یوتیوب | تماشا در آپارات


البته بد نیست پیش از انجام هرکاری، از دستگاه خود نسخه‌ی پشتیبان بگیرید. پیشنهاد ما استفاده از نرم‌افزار iTunes است که به زمان زیادی نیاز ندارد. در‌ادامه، روش کلی نصب پروفایل iOS 14 را برایتان شرح می‌دهیم:

  • به آدرس https://developer.apple.com/account بروید. بهتر است با آیفون یا آیپد وارد این لینک شوید که می‌خواهید به iOS 14 به‌روزرسانی شود.
  • روی گزینه‌ی Sign Up کلیک و با اپل‌آیدی خود وارد شوید و سپس قوانین و شرایط ظاهرشده را بپذیرید.
  • در این مرحله، تب iOS را انتخاب کنید. با انتخاب این تب، گزینه‌ی دانلود بتا را خواهید دید که روی آن باید کلیک کنید. 
  • گزینه‌ی Install را انتخاب کنید. در این مرحله، از شما خواسته خواهد شد رمزعبور دستگاهتان را وارد کنید.
  • پس از این کار، آیفون شما ریستارت خواهد شد. پس از روشن‌شدن گوشی، وارد تنظیمات شوید و به‌بخش به‌روزرسانی بروید. در آنجا، باید امکان به‌روزرسانی به iOS 14 برایتان نشان داده شود که باید آن را دانلود و نصب کنید.

چه دستگاه‌هایی از iOS 14 و iPadOS 14 پشتیبانی می‌کنند؟

ناگفته نماند علاوه‌بر آیفون‌ها و تبلت‌های یادشده، نسل هفتم آیپاد تاچ اپل نیز این نسخه‌ را دریافت خواهد کرد. برای دانلود پروفایل می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید

دانلود پروفایل iOS 14 نسخه توسعه‌دهندگان برای آیفون و آیپد 

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده