با پاوربانک انرجایزر QE10000CQ آشنا شوید

با پاوربانک انرجایزر QE10000CQ آشنا شوید

پاوربانک انرجایزر QE10000CQ با برخورداری از قابلیت شارژ سریع و شارژ بی‌سیم، این محصول را درزمره‌ی کاربردی‌ترین لوازم‌جانبی گوشی‌های هوشمند قرار داده است.

در سال‌های اخیر، قابلیت‌های‌ گوشی‌ موبایل افزایش چشمگیری یافته است. یکی از مشکلاتی که کاربران هرروز با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، باتری دستگاه است. باتری گوشی‌های هوشمند ظرفیت‌های محدودی دارند که همین امر باعث شده پاوربانک‌ یکی از گجت‌های رایج و کاربردی‌ همراه کاربر شناخته شود. QE10000CQ دو استاندارد Quick Charge 3.0 برای شارژ سریع و Qi برای شارژ بی‌سیم را پشتیبانی می‌کند. 

باتوجه‌به طراحی فنی این محصول، قابلیت شارژ هم‌زمان چندین دستگاه فراهم شده که می‌تواند گستره‌ی درخورتوجهی از دستگاه‌های شما را پوشش دهد. ازلحاظ ساختار طراحی، باتری‌های استفاده‌شده در QE10000CQ از نوع لیتیوم‌پلیمر است که به طراحی باریک‌تر پاوربانک کمک بسزایی کرده است. بدنه‌ی پاوربانک و مکانیزم حفاظت از مدار‌های ایمنی ازجمله قوت‌های این محصول به‌حساب می‌آید.

می‌توانید برای دیدن مشخصات بیشتر انرجایزر QE10000CQ به وب‌سایت شرکت داده پرداز رایانه متین مراجعه کنید. درادامه همراه زومیت باشید تا به پاوربانک انرجایزر نگاهی بیندازیم.

شما از چه نوع پاوربانکی استفاده می‌کنید؟

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده