آیفون XS Max در مواردی با مشکل شارژ نشدن مواجه است

آیفون XS Max در مواردی با مشکل شارژ نشدن مواجه است

برخی از کاربران آیفون XS Max با مشکل شارژ نشدن این گوشی در حالت آماده‌به‌کار مواجه هستند؛ مشکلی که ظاهرا به‌ دفعات زیادی گزارش شده است.

مدتی پیش تعدادی از دارندگان گوشی‌های آیفون ۱۰ اس و آیفون ۱۰ اس مکس، اعلام کرده بودند که گوشی‌شان گاهی اوقات در زمینه‌ی اتصالات، با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند. آن‌طور که معلوم است، مشکلات آیفون‌های جدید اپل به‌همین‌جا ختم نمی‌شود و تعدادی از این گوشی‌ها با مشکل بزرگ‌تری مواجه هستند.

کانال یوتیوبی معروف آنباکس‌تراپی، اخیرا ویدیویی را از مشکل جدید آیفون XS مکس منتشر کرده است که در فروم اپل نیز بارها توسط کاربران مطرح شده، به شارژ نشدن این گوشی مرتبط است.

در شرایط عادی، اگر حتی صفحه‌نمایش گوشی‌ خاموش باشد، به‌هنگام متصل کردن Apple iPhone XS Max به شارژر، باید صدایی پخش شده و نمایشگر روشن شود. آن‌طور که به‌نظر می‌رسد، این موضوع در مورد تعدادی از گوشی‌های آیفون ۱۰ اس و آیفون ۱۰ اس مکس، صدق نمی‌کند. 

کاربران گزارش داده‌اند که در مواردی، حتی وقتی گوشی خود را به شارژر متصل می‌کنند، آیفون‌شان شارژ نمی‌شود. آنان مجبورند پس از هر بار اتصال، روی نمایشگر گوشی ضربه بزنند تا فرآیند شارژ، آغاز شود. نکته‌ی عجیب اینجا است که در برخی موارد، حتی با ضربه‌زدن روی نمایشگر نیز فرآیند شارژ شدن گوشی آغاز نمی‌شود.

آیفون 10 اس مکس / iPhone XS Max

در جایی دیگر، چندین کاربر گزارش داده‌اند که حتی موقعی که آیکون شارژ شدن روی نمایشگر گوشی‌شان ظاهر می‌شود، فرآیند شارژ آغاز نمی‌شود و درصد باتری آیفون ۱۰ اس مکس، تغییر نمی‌کند. ظاهرا برخی از این گوشی‌ها به‌هنگام اتصال پورت لایتنینگ به‌صورت کامل فریز می‌شوند، و حتی با فشار دادن کلید پاور هم نمی‌توان نمایشگر آن‌ها را روشن و فرآیند شارژ شدن را آغاز کرد.

تا این لحظه، دلیل اصلی این اتفاق مشخص نشده است؛ این مشکل هم می‌تواند نرم‌افزاری باشد و هم سخت‌افزاری، با این‌حال احتمال ارتباط آن به نرم‌افزار گوشی محتمل‌تر است.

قطعا کاربرانی که برای پرداخت محصولی نظیر آیفون ۱۰ اس مکس، هزینه‌ی هنگفتی را پرداخت می‌کنند، اصلا انتظار روبه‌رو شدن با چنین مشکلی را ندارند و بنابراین، برای‌شان غیرقابل‌پذیرش است؛ با این‌همه بهتر است تا زمان واکنش رسمی اپل به این موضوعِ مهم، صبر کنیم.

خاطرنشان می‌کنیم که در آیفون XS مکس مورد بررسی زومیت، این مشکل مشاهده نشد. دیدگاه شما در این زمینه چیست؟

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده