تماشا کنید: مایک دیوانه، سلطان دریفت

تماشا کنید: مایک دیوانه، سلطان دریفت

مایک ویدت ملقب به مایک دیوانه، یکی از شناخته شده ترین افراد حاضر در ورزش دریفت است. برای آشنایی بادلایل اعطای این لقب به وی، با زومیت همراه شوید.

 مایک ویدت یکی از بهترین افراد حاضر در مسابقات دریفت جهانی، متولد سال ۱۹۸۱ در نیوزلند است. لقب مایک دیوانه به این دلیل برای وی برگزیده شده که همواره در تلاش  جهت رساندن خودرو به مرز‌های نهایی آن‌ است.

مایک ویدت

ویدت برای اولین بار در رقابت‌های حرفه‌ای Freestyle MX سال ۲۰۰۶ توانست نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد؛ از آن زمان تا کنون به صورت پیوسته به پیشرفت خود در رشته‌ی ورزشی دریفت ادامه داده است. وی در رقابت‌های فرمول دریفت ایالات متحده سال گذشته، موفق به کسب رده‌ی پنجم شد. با این که ویدت برای اولین بار در تیم و خودروی جدید خود مشغول به فعالیت بوده و به دلیل برخی مشکلات در دو مرحله از این رقابت‌ها نیز حضور نداشت، اما عملکرد خیره‌کننده‌ی مایک منجر به کسب نتیجه‌ی رضایت‌بخشی برای خود و تیمش شد.

مایک ویدت

مایک دیوانه همواره از خودرو‌های مزدا برای رقابت‌های دریفت استفاده کرده و بیشتر شهرت خود را مدیون عملکرد فوق‌العاده‌اش به همراه مزدا RX-7 بوده است. ویدت در حال حاضر در تیم ردبول مشغول به فعالیت است. ردبول نیز با حمایت مالی لازم برای راننده‌ی ۳۵ ساله‌ی خود، اقدام به سفارشی‌سازی مزدا میاتا تحت نظارت مایک کرده است و نام این خودرو نیز مطابق با لقب و تیم مایک، مَدبول (MADBULL) تعیین شده است.

مایک ویدت

ردبول اخیرا امکان هنرنمایی مایک با خودروی خود را در پیست مسابقات اتومبیلرانی واقع در نیوزلند، محل تولد مایک، فراهم کرده است. در ادامه شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

لینک دانلود

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده