تماشا کنید: برخاستن عمودی و پرواز پهپاد قدرتمند سونی

سه‌شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۱
مطالعه 1 دقیقه
دیروز سونی با معرفی دو پهپاد حضور خود در بازار پهپاد‌ها را رسما اعلام کرد. این کمپانی با همکاری ZMP پهپاد‌های خود را تحت نام آئروسنس (Aerosense) روانه‌ی بازار خواهد کرد. در ادامه ویدیویی را از پرواز پهپاد توانمند سونی مشاهده خواهید کرد. همراه زومیت باشید.
تبلیغات

دیروز سونی با معرفی دو پهپاد ورود خود به حوزه‌ی تولید پهپاد‌ها را رسما اعلام کرد. این کمپانی با تکیه به دانش فنی مربوط به ساخت انواع دوربین‌ها در نظر دارد تا با همکاری ZMP ژاپن، محصولات خود را تحت نام آئروسنس روانه‌ی بازار کند.

یکی از پهپادهایی که سونی دیروز معرفی کرد، قابلیت‌های جالب توجهی دارد. این پهپاد ظاهری شبیه به هواپیما دارد و با توجه به ساختار موتور و پروانه‌هایش می‌تواند هم بصورت هلیکوپتر و هم بصورت یک هواپیما پرواز کند. حداکثر سرعت این پهپاد ۷ کیلوگرمی تا ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت نیز افزایش می‌‌یابد که از جمله‌ی موارد نادر موجود در میان پهپاد‌های غیرنظامی است. این پهپاد قادر است تا با یکبار شارژ دو ساعت به پرواز بپردازد.

سونی اعلام کرده که این محصول را سال آینده‌ی میلادی در اختیار مشتریان تجاری خود قرار خواهد داد. این محصولات برای استفاده از محیط‌های صنعتی طراحی شده است.

لینک دانلود

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات