شبیه‌ساز بازی رانندگی که بیشتر از یک اتومبیل واقعی قیمت دارد

سه‌شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۷
مطالعه 1 دقیقه
یک شرکت اهل چک، دستگاه شبیه‌ساز مسابقه‌ ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی ساخته که حس مسابقه با یک اتوموبیل واقعی را به شما می‌دهد.
تبلیغات

اگر به دنبال یک ماشین سواری مجازی با تمام ویژگی‌های واقعی می‌گردید، این دستگاه شبیه‌ساز مسابقه (که اسم شبیه ساز واقعاً برازنده‌اش است) همان چیزی است که به دنبالش هستید.

نام این کامل این شبیه ساز 4DOF Extreme 4x4 3D TV racing simulator است. این شبیه ساز از چهار جک هیدرولیکی برای شبیه‌سازی حرکات بهره می‌برد که به صورت ماشین‌های «دیفرانسیلِ تمام-چرخ-متحرک» طراحی شده‌اند؛ یعنی شبیه‌ساز می‌تواند از طریق هر چهار جک به صورت مجزا نیرو وارد کند. هنگام استفاده از آن، زمانی که ترمز می‌کنید یا سر پیچ‌‌ها، این دستگاه قادر است تا دوبرابر نیرو‌ی گرانش زمین به شما نیرو وارد کند؛ یعنی دقیقاً مشابه رانندگی با یک ماشین واقعی.

از دیگر ویژگی‌های این شبیه‌ساز که در سایت این محصول عنوان شده است می‌توان به داشتن یک صندلی ماشین مسابقه، ۳ نمایشگر ال‌ای‌دی که تصویری سه بعدی و با اندازه‌ی ۴۷ اینچ به شما نشان می‌دهد و فرمان مسابقه اشاره کرد.

این شبیه ساز از بازی‌های Grid 2، Dirt 3 و F1 2010 پشتیبانی می‌کند.

وقتی به بخش قیمت در سایت این محصول مراجعه می‌کنید، تنها اطلاعاتی که به شما نمایش داده می‌شود این جمله است: «قیمت این شبیه ساز معادل یک اتوموبیل سطح متوسط است!»

ویدئویی از عملکرد این شبیه ساز مسابقه را در ادامه می‌توانید تماشا کنید:

نظر شما در مورد این شبیه‌ساز مسابقه چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: زومجی

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات