تاخیر در پرواز هواپیمایی آمریکا به دلیل قطع ارتباط اپلیکیشن آیپد

تاخیر در پرواز هواپیمایی آمریکا به دلیل قطع ارتباط اپلیکیشن آیپد

چند سال پیش هواپیمایی آمریکا برای تسهیل کار خلبانان خود، آیپد را جایگزین کیف مخصوص خلبانی کرد. حال شب گذشته شماری از پروازهای این هواپیمایی به‌دلیل بروز مشکلاتی در اپلیکیشن آیپد با تاخیر روبرو شد.

هواپیمایی آمریکا چند سال پیش دفترچه‌های مختلفی را که خلبانان مجبور بودند تا در هر پرواز به همراه خود داشته باشند، با آیپد جایگزین کرد. این جایگزینی نیاز به حمل باری 15 کیلوگرمی را برای خلبانان این کمپانی از بین برد. این افراد دیگر نیاز به حمل چندین دفترچه‌ی قطور به‌همراه خود نداشتند و می‌توانستند تنها با قراردادن آیپد در محل پیش‌بینی شده داخل کابین، به مسیریابی بپردازند. اما شب گذشته، هواپیمایی آمریکا با مشکلاتی در رابطه با آیپد‌های خود روبرو شد. براساس اطلاعات ارائه شده، شماری از پرواز‌های این کمپانی به دلیل ایجاد اختلال در اپلیکیشن پرواز با تاخیر روبرو شدند. علت قطع ارتباط هنوز مشخص نشده است.

هواپیمایی آمریکا با انتشار بیانیه‌‌ای با عذرخواهی از مسافران خود، بازگشت به گیت را برای حل مشکل در برخی از پروازها به منظور حل مشکل عنوان کرده است. در ادامه می‌توانید ویدیویی را به ببینید که در تشریح استفاده از آیپد در هواپیماهای کمپانی آمریکایی و مزایای استفاده از آیپد تهیه شده است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده