تماشا کنید: ویدیوی جدید ال‌ جی از قابلیت‌های دوربین گوشی G4 که به کمک یک عکاس حرفه‌ای ضبط شده است

تماشا کنید: ویدیوی جدید ال‌ جی از قابلیت‌های دوربین گوشی G4 که به کمک یک عکاس حرفه‌ای ضبط شده است

به تاریخ معرفی گوشی G4 ال‌جی نزدیک می‌شویم و اخبار پیرامون این دستگاه و به ویژه دوربین آن زیاد است. البته برخی از اخبار و اطلاعات به صورت رسمی توسط این کمپانی کره‌ای ارائه می‌شود. امروز ویدیویی از امکانات این دوربین منتشرشده که توسط یکی از عکاسان حرفه‌ای به نام Colby Brown ضبط شده است. با زومیت همراه باشید.

کلبی براون یکی از عکاسان حرفه‌ای در حوزه تصویربرداری از طبیعت و سفر است که سعی کرده ویژگی‌ها و امکانات جدید دوربین 16 مگاپیکسلی پرچمدار ال‌جی را به نمایش دهد. براون می‌گوید حتی یک تغییر خیلی کوچک در دیافراگم می‌تواند تاثیر زیادی در نور وارد شده به دوربین داشته باشد. او بازشدگی دریچه دیافراگمf/1.8 گوشی جی 4 ال‌جی را با تجهیزات حرفه‌ای خود مقایسه کرده و می‌گوید این دستگاه می‌تواند در محیط‌های تاریک، تصاویری فوق‌العاده را با کمترین نویز ثبت کند.

این عکاس همچنین اعلام می‌کند که سنسور دوربین این گوشی فارغ از اینکه در محیط داخل یا بیرون عکاسی می‌کنید، می‌تواند تنظیمات لازم را به گونه‌ای انجام دهد که تصاویر ثبت شده با گوشی جی 4 همیشه دقیق‌ترین رنگ‌ها را ارائه کند. در حالی که دوربین می‌تواند این تنظیمات را برای عکاسان غیرحرفه‌ای انجام دهد، حالت دستی این امکان را در اختیار افراد حرفه‌ای‌ قرار می‌دهد که تنظیماتی چون سرعت شاتر، ISO و تعادل رنگ سفید را به صورت دستی انجام می‌دهند.

یک هفته دیگر ال‌جی از دوربین جدید و دیگر امکانات گوشی جی 4 خود در شهر نیویورک رونمایی خواهد کرد. در ادامه می‌توانید تصاویر و ویدیوی ضبط شده با گوشی G4 ال‌جی توسط کلبی براون را تماشا کنید.

 Pictures-taken-with-the-LG-

 LG-G4-camera-example-1-500x

LG-G4-camera-example-2-500x

LG-G4-camera-example-3-500x

LG-G4-camera-example-4-500x

LG-G4-camera-example-6-500x

LG-G4-camera-example-8-500x

LG-G4-camera-example-10-500

LG-G4-camera-example-11-500

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده