تماشا کنید:‌ خلاصه‌‌ای ویدئویی از کنفرانس مرسدس‌بنز در ۶ دقیقه

تماشا کنید:‌ خلاصه‌‌ای ویدئویی از کنفرانس مرسدس‌بنز در ۶ دقیقه

صبح امروز مرسدس‌بنز کنفرانس خود را در نمایشگاه CES 2015 برگزار کرد و در جریان آن دکتر دیتر زچه، مدیرعامل دایملر به معرفی آخرین دستاورد این کمپانی یعنی خودروی مفهومی F015 پرداخت. در ادامه با زومیت باشید تا خلاصه‌ای ۶ دقیقه‌ای از این کنفرانس را تماشا کنید.

مرسدس‌بنز در جریان کنفرانس CES 2015 خود، روبات یک چشم Cohost را به‌همراه خودروی مفهومی F015 معرفی کرد. در صورتی که از علاقمندان به صنعت خودروسازی باشید، با دیدن مشخصات این خودروو زبان به تحسین خواهید گشود. دکتر زچه در این کنفرانس پس از معرفی روبات Cohost، به بیان شماری از اقدامات مرسدس‌بنز در جهت تولید و توسعه‌‌ی سرویس‌های هوشمند رانندگی پرداخت که در طول سخنان خود اشاره‌ای نیز به سیستم رانندگی هوشمند یا Intelligent Drive کرد که در نسل جدید مرسدس‌بنز S Class بصورت مفهومی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت معرفی کرده بود. اما مهم‌ترین محصول این کمپانی که به‌واقع با نگرشی بلندپروازانه و با در نظر گرفتن نیازهای بشر در سال‌های آینده توسعه یافته، خودروی مفهومی F015 است. این خودرو علاوه بر بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های روز، علاوه بر در نظر گرفتن راحتی سرنشینان خودرو، به امنیت عابرین پیاده نیز توجه داشته و حتی امکاناتی را از قبیل ترسیم خط عابر پیاده روی سطح جاده توسط نور ساطع شده از خودرو پیش‌بینی کرده است.

در صورتی که دوست دارید از جزئیات این محصول آگاه شوید، بهتر است به تماشای ویدئوی ۶ دقیقه‌ای بنشینید.

کلیه‌ی مقالات مربوط به نمایشگاه را در آدرس zoomit.ir/ces-2015 مشاهده کنید.
فروشگاه اینترنتی بامیلو، اسپانسر زومیت در پوشش خبری نمایشگاه CES 2015 با طیف وسیعی از کالاهای الکترونیک، مد و لباس، لوازم خانه و آشپزخانه در خدمت شماست.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید