بر روی این صندلی نشسته ورزش کنید

بر روی این صندلی نشسته ورزش کنید

زندگی مدرن باعث شده بسیاری از مردم وقتی برای ورزش نداشته باشند و فعالیت بدنی کم به یکی از مشکلات اساسی مردم جهان تبدیل شده. از همین رو تولید‌کننده‌ای به نام سلامتی تائو نمونه‌ای اولیه از صندلی تولید کرده که شاید بتواند کمی از مشکل کم حرکتی را کم کند.

مسئولان Tao Wellness یادآور می‌شوند که این صندلی باشگاه خانگی نیست؛ بلکه فقط کمی از حرکات ورزشی را می‌توانید با آن انجام دهید. دسته‌ها و ارگونومیک این صندلی به نحو خاصی طراحی شده است. صندلی سلامتی تائو به تعدادی از سنسورهای تناسب اندام مجهز شده که اطلاعات را به تلفن همراه انتقال می‌دهند. در حالی که بر روی این صندلی نشسته‌اید با انجام حرکاتی خاص مانند پیچاندن دسته یا فشار دادن آن، ورزش کرده و در نمایشگری که بر روی دسته‌ی سمت راست قرار گرفته، مقدار کالری که سوزانده‌اید را می‌توانید مشاهده کنید.

tao

نرم‌افزار این صندلی برای سیستم عامل‌های iOS ، ویندوزفون و اندروید ساخته شده؛ بنابراین اکثر تلفن‌های هوشمند به این صندلی وصل می‌شوند. سلامتی تائو در آینده‌ی نزدیک نمونه‌ی نهایی این وسیله‌ی ورزشی نامتعارف را توزیع خواهد کرد. ویدئوی زیر نحوه‌ی کار آن را نشان می‌دهد.

دانلود ویدیو 

کلیه‌ی مقالات مربوط به نمایشگاه را در آدرس zoomit.ir/ces-2015 مشاهده کنید.
فروشگاه اینترنتی بامیلو، اسپانسر زومیت در پوشش خبری نمایشگاه CES 2015 با طیف وسیعی از کالاهای الکترونیک، مد و لباس، لوازم خانه و آشپزخانه در خدمت شماست.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید