تماشا کنید: Time-lapse ویژگی جدید اضافه شده در نرم‌افزار دوربین iOS 8

تماشا کنید: Time-lapse ویژگی جدید اضافه شده در نرم‌افزار دوربین iOS 8

قبلا در مقاله محمد حسین ملک با قابلیت‌ها و ویژگی‌های iOS 8 آشنا شدیم. یکی از قابلیت‌های جالب اضافه شده به نسخه جدید سیستم‌عامل موبایل اپل، حالت Time-lapse در نرم‌افزار دوربین است که در ادامه ویدیو مربوط به آن را تماشا خواهید کرد. با زومیت همراه باشید.

یکی از ویژگی‌های جدید در iOS 8 حالت time-lapse در نرم‌افزار دوربین است. اگر احیانا جزو کسانی هستید که با این ویژگی آشنایی ندارید؛ با استفاده از قابلیت time-lapse می‌توانید چندین عکس پشت سرهم با فاصله‌ی چند ثانیه از هم بیاندازید و در نهایت این تصاویر با هم ترکیب شده و به صورت یک ویدیو به شما تحویل داده می‌شوند که در آن تصاویر با سرعت زیادی به حرکت در می‌آیند.

بدون تردید قابلیت time-lapse، از آن دست قابلیت‌های کاربردی است که البته نمی‌توان همیشه از آن استفاده کرد ولی بدون تردید ویژگی جالبی است که می‌توان از طریق آن آثار جالب خلق کرد. ویدیویی که در ادامه با هم تماشا می‌کنیم توسط iPhone 5S که از iOS 8 beta استفاده می‌کند، تهیه شده است. در حال حاضر اگر می‌خواهید از این ویژگی استفاده نمایید باید در نرم‌افزار دوربین دست خود را از چپ به راست بکشید تا تنظیمات مربوط به time-lapse نمایان شود.

لینک دانلود ویدیو


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید