بررسی ویدیویی وان‌پلاس ۱۱

یک‌شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
طراحی قسمت پشتی وان پلاس ۱۱
آیا پرچمدارکًش قدیم می‌تواند باری دیگر خود را به‌عنوان برندی قابل اعتماد در دنیای اندروید معرفی کند؟ با بررسی ویدیویی وان‌پلاس ۱۱ همراه زومیت باشید.
تبلیغات

اشتباهات پی‌در‌پی وان پلاس در ارائه پرچمداری جذاب رفته رفته نام این شرکت را از لیست بهترین‌ها کم‌رنگ کرد؛ این شرکت بدون توجه به کاهش رغبت خریداران، قیمت مدل‌های پرچمدار خود را افزایش داد تا تنها ویژگی رقابتی چندین و چند ساله خود یعنی فاکتور قیمتی را ازمیان ببرد.

چنین تصمیماتی درنهایت باعث شد تا طی دو سه سال گذشته کمتر نام وان پلاس به گوشمان بخورد. ازطرفی نبود نوآوری و ویژگی‌های چشمگیر در زمینه دوربین نیز باعث شد تا وان‌پلاس از دور رقابت با دیگر نماینده‌ها همچون شیائومی باز بماند.

اما وان پلاس ۱۱ باوجود قیمت ۸۰۰ دلاری‌اش همچنان نوید تغییراتی بنیادی و وسیع را نمی‌دهد و درنگاه اول خود را به‌عنوان محصولی تکراری معرفی می‌کند؛ محصولی که مانند گذشته شوقی برای خرید آن نداریم و تجربه‌ای متفاوت با دیگر مدل‌های بازار ارائه نمی‌کند. اما آیا در استفاده طولانی مدت نیز نظرمان همین خواهد بود؟

وان پلاس ۱۱ درحال‌حاضر در بازار ایران در بازه قیمتی ۵۵ میلیون تومان به‌فروش می‌رسد که فاصله بسیار کمی با گلکسی S23 اولترای ۶۰ میلیون تومانی دارد. درنتیجه چینی‌ها رقیبی سرسخت را درمقابل خود خواهند دید.

در ادامه شما به تماشای بررسی ویدیویی وان پلاس ۱۱ دعوت می‌کنیم.

گوشی وان پلاس ۱۱ را فروشگاه آراد سیستم برای بررسی دراختیار زومیت قرار داده است.

با تماشای بررسی ویدیویی وان‌پلاس ۱۱ در یوتیوب ما را در ارائه محتوای باکیفیت‌تر حمایت کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات