بررسی ویدیویی گلکسی S21 اولترا سامسونگ

بررسی ویدیویی گلکسی S21 اولترا سامسونگ

گلکسی S21 اولترا بهترین تجربه‌‌ی گوشی هوشمند است که سامسونگ برای سال ۲۰۲۱ به ارمغان آورده تا به‌‌ادعای خودش با نوآوری‌های فردا، نهایت تجربه‌ی گوشی هوشمند پرچم‌دار را برای کاربر ترسیم کند.

یافتن محصولی خوش‌ساخت که نمایشگر ۶+ اینچی‌اش را در دل بدنه‌‌ای ارگونومیک جای داده باشد و قابلیت‌های نرم‌افزاری مناسبی را نیز برای بهره‌گرفتن از تمام ظرفیت‌های چنین نمایشگری را در اختیار کاربر بگذارد، بسیار دشوار است اما به‌نظر می‌رسد که گلکسی اس ۲۱ اولترا ویژگی‌های یادشده را داشته باشد. مهم‌ترین تغییر در طراحی گلکسی اس ۲۱ اولترا به برآمدگی دوربین پشتی بازمی‌گردد؛ طراحان سامسونگ به‌جای قرار دادن ماژول‌های غول‌پیکر دوربین پشتی در دل برآمدگی شیشه‌ای و قطوری روی پنل پشتی، آن‌ها را درون صفحه‌ای فلزی و هم‌رنگ بدنه جای داده‌اند. از سوی دیگر این صفحه و فریم دستگاه به‌سمت همدیگر پیشروی کرده‌اند؛ به‌گونه‌ای که کاملا یکپارچه به‌نظر می‌رسند.

سامسونگ زبان طراحی جدید گلکسی S21 اولترا را Contour Cut می‌نامد و باور دارد که در آینده به یک استاندارد در دنیای گوشی‌های هوشمند بدل خواهد شد.به‌لطف پیشرفت‌های به‌وجودآمده در تراشه، دوربین و نمایشگر، سومین کهکشانی سامسونگ با پسوند Ultra، بیش از برادرانش شایستگی این پسوند را دارد. گلکسی اس ۲۱ اولترا هم‌اکنون بهترین و تمام‌عیارترین پرچم‌دار دنیای اندروید به‌حساب می‌آید.

برای آشنایی بیشتر با این گوشی، در ادامه همراه بررسی ویدیویی زومیت باشید:


بررسی ویدئویی گلکسی S21 اولترا


تماشا در یوتیوب | تماشا در IGTV


دیدگاه شما درباره‌ی گوشی گلکسی اس ۲۱ اولترا چیست؟

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید