ال جی به مناسبت روز جهانی محیط زیست بستر رودخانه کندوان را پاکسازی کرد

ال جی به مناسبت روز جهانی محیط زیست بستر رودخانه کندوان را پاکسازی کرد

ال جی از سال ۲۰۱۰ میلادی هر ساله به مناسبت روز جهانی محیط زیست که مقارن با پنجم ژوئن است، این روز را با برگزاری و حمایت از کمپین‌های مختلف جشن می‌گیرد. این کمپانی کره‌ای در سال ۲۰۱۶ نیز هدف کمپین خود را پاکسازی بستر رودخانه‌ی کندوان در استان آذربایجان شرقی قرار داده بود. با زومیت همراه باشید.

کمپانی ال جی هر ساله در روز جهانی محیط زیست با برگزاری کمپین‌هایی به گرامی داشت این روز اقدام می‌کند. کره‌ای‌ها در کنار مسائل زیست محیطی طی فرآیند تولید محصولات خود، هر ساله مراسم و کمپین‌های مختلفی را نیز در تمام کشور‌های جهان برای حمایت این روز و نمایش اهمیت حفظ و نگهداری از محیط زیست انجام می‌دهند. این کمپانی در سال ۲۰۱۶ نیز روستای کندوان از توابع شهرستان اسکو در استان آذربایجان شرقی را برای برگزاری کمپین خود انتخاب کرده بود.

هر ساله کارمندان ال‌جی در تمام کشور‌ها بصورت داوطلبانه در برنامه‌های از پیش تعیین شده‌ی کمپانی ال‌جی در مناطق مختلف شرکت می‌کنند تا تعهد این کمپانی برای تلاش به منظور حفظ محیط زیست را نمایش دهند. این موضوع محدود به کارمندان کشور‌های خاص نمی‌شود، بطوریکه در مراسم امسال ال‌جی، گی هان کیم، مدیر سرویس ال جی نیز حضور داشت و همپای سایر کارمندان دفتر ایران، به پاکسازی بستر رودخانه‌ی کندوان پرداخت.

البته باید به این موضوع اشاره کرد که مراسم مورد نظر به دلیل انجام هماهنگی‌های مورد نیاز و همچنین انتخاب مکان مناسب برای اجرای کمپین، با کمی تاخیر در کشورمان برگزار شده است. این مراسم هر ساله در تاریخ پنجم ژوئن برگزار می‌شود، اما با توجه به مسائل ذکر شده با ۱۸ روز تاخیر در کشورمان برگزار شد.

نکته‌ی مورد نظر در مورد کمپین ال‌جی، استقبال مقامات محلی از این موضوع و تسهیل امور برای برگزاری هر چه بهتر کمپین بود، بطوریکه شماری از مقامات سازمان محیط زیست و شهرداری نیز همپای کارمندان ال‌جی به پاکسازی بستر رودخانه پرداختند. همچنین باید به جدیت گی هان کیم، مدیر سرویس ال‌جی نیز اشاره کرد که در تمام طول روز با پشتکار چشم‌گیری در حال پاکسازی بستر رودخانه بود.

در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط را به نظاره بنشینید.

تمیز کردن طبیعت

تمیز کردن طبیعت

تمیز کردن طبیعت

تمیز کردن طبیعت

تمیز کردن طبیعت

تمیز کردن طبیعت

تمیز کردن طبیعت

تمیز کردن طبیعت

نظر شما در این خصوص چیست؟

تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده