تماشا کنید: ویدیوی اختصاصی زومیت از غرفه اچ تی سی در MWC 2016

تماشا کنید: ویدیوی اختصاصی زومیت از غرفه اچ تی سی در MWC 2016

اچ‌ تی سی را باید پای ثابت کنگره‌ی موبایل بارسلون بدانیم. تایوانی‌ها که درصدد کاهش تمرکز خود در حوزه‌ی گوشی‌های هوشمند هستند، در نمایشگاه امسال هدست واقعیت مجازی وایو را به نمایش گذاشته بودند. در ادامه با زومیت باشید تا گزارش ویدیویی از غرفه‌ی اچ‌تی‌سی در MWC 2016 را به نظاره بنشینید.

با توجه به اینکه بخش اعظمی از نمایشگاه موبایل بارسلون امسال زیر سایه معرفی گلکسی اس ۷ و جی ۵ ال جی قرار گرفته، اما کمپانی‌های نظیر اچ‌تی‌سی نیز در این گردهمایی جهانی حضور داشته و محصولات خود را که اغلب شامل گوشی‌های هوشمند میان‌رده است، رونمایی کردند. اما همه چیز در مورد اچ تی سی به رونمایی از گوشی های میان‌رده محدود نشده و امسال شاهد اختصاص بخشی از غرفه‌ی این کمپانی به هدست واقعیت مجازی وایو بودیم.

همانطور که اشاره کردیم اچ‌تی‌سی در جریان کنگره‌ی موبایل بارسلون چندین گوشی ‌هوشمند میان‌رده را نیز معرفی کرد که شامل وان ایکس ۹، دیزایر ۸۲۵، دیزایر ۶۳۰ و دیزایر ۵۳۰ می‌شود. شاید جالب‌ترین گوشی‌ هوشمند معرفی شده توسط اچ‌تی‌سی در نمایشگاه امسال را بتوان ایکس ۹ خواند که از وجود یک نمایشگر ۵.۵ اینچی در کنار تراشه‌ی هلیو ایکس ۱۰ مدیاتک و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

اچ‌تی‌سی در نظر دارد تا همچون سال گذشته پرچمدار خود را که انتظار می‌رود وان ام ۱۰ نام بگیرد، در جریان مراسمی اختصاصی رونمایی کرده و پس از آن روانه‌ی بازار کند. اما مهم‌ترین موضوع در مورد این کمپانی را باید لزوم تغییرات در آن خواند که این کمپانی را به سوی حوزه‌ی گجت‌های پوشیدنی و مخصوصا واقعیت مجازی سوق داده است. باید دید که در آینده چه سرنوشتی در انتظار HTC است.

دانلود ویدیو با کیفیت 720p | دانلود ویدیو با کیفیت 360p

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده