اختصاصی زومجی: جعبه گشایی نسخه کالکتور بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

اختصاصی زومجی: جعبه گشایی نسخه کالکتور بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

قسمت پنجم بازی Metal Gear Solid برای تکمیل رازهای نهفته در این بازی ۲۰ ساله منتشر شد و هیدئو کوجیما، سازنده بازی یک بار دیگر تمام گیمرهای جهان را به تحسین واداشت. زومجی نسخه‌ی نفیسِ Collector's Edition این بازی را جعبه گشایی کرده و از شما دعوت می‌کنیم تا به تماشای آن بپردازید.

پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره Metal Gear Solid V: The Phantom Pain منتشر شد. این بازی که در چند ماه مانده به انتشارش شایعات فراوانی‌ پیرامونش را گرفته بود، علی‌‌رغم تمام این شایعات توانست به یکی‌ از موفق‌ترین بازی‌های نه تنها نسل هشتم، بلکه تاریخ بازی‌های ویدئویی تبدیل شود. هیدئو کوجیما، این نابغه ژاپنی، توانست تمام گیمرها را، چه کسانی‌ که با این سری خاطره داشتند و چه کسانی‌ که این بازی اولین بازی از این سری بود که تجربه می‌کردند، یک بار دیگر به تحسین وا دارد. زومجی نیز در بررسی‌ بازی، به آن‌ نمره فوق‌العاده ۱۰ را داد و دانیال نوروزی در نتیجه‌گیری بازی نوشت:

متال گیر سالید ۵: فانتوم پین را می‌توان به راحتی در صدر جدول بهترین بازی‌های نسل هشتم قرار داد و برای خیلی‌ها، یکی از بهترین بازی‌های ۱۵ سال اخیر که در عین اینکه از المان‌های تعریف شده‌ی سبک‌های مختلف استفاده کرده، بلکه در برخی از آنها مانند ویژگی‌ جهان باز و شیوه‌ی روایت مراحل، استانداردهای آنها را به جلو هل داده است. فانتوم پین بدون تردید وسیع‌ترین بازی سبک مخفی کاری است که عرصه را برای دیگر بازی‌های هم سبکش خیلی سخت کرده و فعلا نمی‌توان انتظار داشت بازیی در این سبک بتواند یارای مقابله با آن را داشته باشد.

حال این فرصت را پیدا کردیم که نسخه Collector's Edition بازی را به دست بیاوریم و تصمیم گرفتیم برای شما همراهان زومجی، این نسخه را جعبه گشائی کنیم. با زومجی و جعبه گشائی نسخه کالکتور بازی همراه باشید.

دانلود ویدیو با رزولوشن 320p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید. با کانال رسمی زومجی در تلگرام هم می‌توانید هر جا و هر لحظه از داغ‌ترین مطالب زومجی مطلع شوید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید