تماشا کنید: جعبه گشایی گلکسی اس 7 و اس 7 اج زیر آب

تماشا کنید: جعبه گشایی گلکسی اس 7 و اس 7 اج زیر آب

همانطور که می‌دانید پرچم‌داران جدید سامسونگ از گواهینامه ‌IP68 برخورداند و به همین دلیل در مقابل آب و گرد و خاک مقاوم هستند. در ادامه ویدیویی از دو گوشی  گلکسی اس 7 و اس 7 اج که توسط اپرتور ‌آلمانی T-Mobile در زیر آب جعبه گشایی می‌شوند را تماشا خواهید کرد. با زومیت همراه بمانید.

 مجوز IP68 به دو دستگاه گلکسی اس 7 و اس 7 اج اجازه می‌دهد تا به مدت ۳۰ دقیقه در عمق ۱.۵ متری آب باقی بمانند، بدون اینکه با هیچ مشکلی مواجه شوند. اما مسلما به غیر از این دو گوشی، جعبه و وسایل آن ضد آب ساخته نشده‌اند اما این موضوع باعث نشده تا T-Mobile کل جعبه گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج را در زیر آب باز نکند.

به دلیل اینکه ویدیو در زیر آب ضبط شده، دقت صحبت‌های فردی که در حال جعبه گشایی این دو محصول است، بسیار کم شده و نمی‌توان دقیقا کلمه‌ها را تشخیص داد. اما در هر صورت، این شخص گوشی‌ها را از جعبه بیرون می‌آورد و حتی آن‌ها را روشن می‌کند و با دوربین آن‌‌ها کار می‌کند.

پیشنهاد می‌کنیم این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود ویدیو

شرکت خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری ایوار، بزرگ‌ترین مجری برگزار کننده‌ی تور اروپا و تورهای ویژه نمایشگاه‌های معتبر جهان به ویژه در اروپا، حامی زومیت در نمایشگاه MWC 2016 بارسلون

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید