بزرگ‌ترین تلویزیون 8K سامسونگ با قیمت نیم‌میلیارد تومان معرفی شد

چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰
مطالعه 1 دقیقه
تلویزیون QLED سامسونگ ۹۸ اینچی
سامسونگ تلویزیون ۹۸ اینچی جدید خود را رونمایی کرد. این تلوزیون وضوح 8K دارد و قیمتش ۱۰ هزار دلار است.
تبلیغات

سامسونگ با معرفی تلویزیون ۹۸ اینچی QLED خود موسوم‌ به QN990C Neo این ایده را دنبال می‌کند که بزرگ‌تر‌بودن ابعاد می‌تواند جذابیت بیشتری برای مردم داشته باشد. این تلویزیون درواقع عضو جدید خانواده‌ی تلویزیون‌های ۶۵ و ۷۵ و ۸۵ اینچی QN900C Neo QLED 8K است.

تلویزیون ۹۸ اینچی QN990C Neo QLED 8K سامسونگ از مینی LEDهای کوانتومی بهره می‌برد و توانایی نمایش یک‌میلیارد رنگ را دارد و از هوش مصنوعی برای بهبود کیفیت نمایش محتوا با وضوح 8K استفاده می‌کند.

تلویزیون QLED سامسونگ ۹۸ اینچی

تلویزیون جدید سامسونگ از پنل ضدتابش نور و فناوری Ultra Viewing Angle بهره می‌برد که طبق توضیحات وب‌سایت این شرکت، امکان تماشای محتوا را از هر زاویه‌ای را بدون کاهش کیفیت و تغییر رنگ‌ فراهم می‌کند.

ساختار این محصول تمام‌فلزی است و از پایه‌های دیواری باریک بهره می‌برد. ناگفته نماند که این تلویزیون از صدای دالبی اتموس و Cinema Object Tracking Sound نیز پشتیبانی می‌کند.

درحالی‌که قیمت تلویزیون سامسونگ هنوز رسماً اعلام نشده است، برای خرید آن احتمالاً باید حدود ۱۰ هزار دلار (نیم‌میلیارد تومان) پرداخت کرد. مدل ۶۵ و ۷۵ و ۸۵ اینچی آننیز به‌ترتیب ۵,۰۰۰ و ۶,۳۰۰ و ۸,۰۰۰ دلار خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات