باریک‌، منعطف و تراکم بالا: مشخصات جدیدترین صفحه‌ نمایش لمسی AUO

باریک‌، منعطف و تراکم بالا: مشخصات جدیدترین صفحه‌ نمایش لمسی AUO

با معرفی این صفحه نمایش در تایوان، تمامی تکنولوژی‌های موجود در ساخت صفحات نمایش از جمله پنل‌های Full HD با ضخامت کم و OLED ها باید سر تعظیم در برابر آن فرود آورند. انعطاف بالا، ضخامت کم و تراکم بسیار بالا از جمله مشخصات این صفحه نمایش جدید است که هیچ‌یک از صفحات نمایش موجود یارای رقابت با آن را ندارند.

برخورداری از کیفیت بالای نمایش رنگ‌ها و همچنین زاویه‌ی دید وسیع، از جمله‌ی امکاناتی است که هر گیکی را برای استفاده از صفحه نمایش کمپانی تایوانی AUO به وجد می‌آورد.

ویدئویی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، حاکی از معرفی و نمایش این محصول در نمایشگاه Touch تایوان است که در آن شرکت‌های مطرح در زمینه‌ی طراحی صفحات نمایشی و قطعات کامپیوتری به ارائه آخرین دستاوردهای خود در این زمینه می‌پردازند. مطمئنا محصولات و تولیدات ارائه شده در این نمایشگاه جزو آخرین و پیشرفته‌ترین محصولاتی‌است که می‌توان تصور کرد.

بنابر اعلام AUO فعلا بازدید از این نمایشگاه برای عموم امکان پذیر نیست، در حالی که یکی از اهداف از برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی معرفی محصولات برای علاقمندان و عموم مردم‌است. با وجود افراد شیفته‌ی فناوری‌های نوین در محلی همچون تایوان می‌توان امیدوار بود که فناوری‌های نوین عرضه شده به زودی در قالب محصولات تجاری به دست علاقمندان فناوری برسد.

AUO یکی از تامین کنندگان صفحه نمایش اپل است و حالا نشان داده است که علاوه بر ال جی و سامسونگ این کمپانی نیز قادر به ساخت صفحه نمایش‌های انعطاف پذیر است. شاید ساعت هوشمند اپل به این صفحه نمایش مجهز شود؟ نظر شما در این باره چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده