HP مجددا به بازار تلفن‌های هوشمند باز خواهد گشت؛ این‌بار با محصولی بی‌همتا

HP مجددا به بازار تلفن‌های هوشمند باز خواهد گشت؛ این‌بار با محصولی بی‌همتا

ظاهرا که داستان HP و تلفن‌های هوشمند هنوز تمام نشده است. یکی از مدیران بخش کامپیوترهای شخصی و تبلت‌ این شرکت، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری The Indian Express  گفته که HP هنوز بازار تلفن‌های هوشمند را فراموش نکرده و قرار است به همراه تلفنی با یک تجربه کاربری استثنایی به صحنه بازگردد.

در حال حاضر شرکت HP، بخش اعظم توان خود را بر ساخت تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوترهای all-in-one متمرکز کرده است. اما مقامات HP معتقدند که هنوز در بازار تلفن‌های هوشمند، شانس خوبی دارند و نوید محصولی ویژه را می‌دهند.

آقای یام سو این، معتقد است که با وجود عقب افتادن شرکت در میدان رقابت، هنوز هم با ارائه یک ایده نو و محصول ممتاز، می‌توان جایگاه مناسبی برای خود دست و پا کرد.

درست است که قدری دیر است، اما هنوز چیزهایی وجود دارند که باید در محصولات موبایل گنجانده شوند. و ما درصدد ساخت محصولی هستیم که تجربه کاربری جدیدی را به همراه آورده و حس بینظیری را به کاربران القا می‌کند.

HP این‌بار باید واقعا برگ برنده‌ی قدرتمندی در دست داشته باشد تا بتواند در بازار پرهیاهو و رقابتی تلفن‌های هوشمند، حرفی برای گفتن داشته باشد. پس از ارائه محصولات ناموفق قبلی، شکستی دوباره برای شرکت بسیار گران تمام خواهد شد.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید