ترول بازی ممنوع، ارسال نظر در زومیت تنها برای کاربران عضو محدود شد

ترول بازی ممنوع، ارسال نظر در زومیت تنها برای کاربران عضو محدود شد

متاسفانه طی چند هفته اخیر بعضی از کاربرنماها به روش‌های گوناگون سعی در خراب نمودن جو سایت و ایجاد ناراحتی در بین کاربران نموده‌اند. در همین راستا نهایتا بر آن شدیم که امکان ارسال نظرات برای کاربران میهمان را تا اطلاع ثانویه غیرفعال نموده و قوانین مربوط به بخش نظرات را سفت و سخت‌تر کنیم.

ما همواره در زومیت تلاش می‌کنیم تا ارتباط نزدیکی با کاربران دوست داشتنی و فهیم سایت برقرار نماییم و از این رو امکان ارسال نظرات، برای عموم بازدیدکنندگان را میسر کرده بودیم. اما متاسفانه به دلیل مشکلاتی که اخیرا چند کاربر یا شاید بهتر بتوان گفت برخی از ترول‌ها در قالب کاربر میهمان در بخش نظرات اعمال نمودند، در نهایت مجبور به محدود نمودن این بخش، تنها برای کاربران عضو شدیم. از این پس، برای ارسال نظر، عضویت در وب‌سایت الزامی است. برای عضویت در زومیت به این صفحه مراجعه کنید و اگر به هر دلیلی در زمان ثبت نام با مشکل مواجه شدید با ایمیل zoomit.g[at]gmail.com تماس برقرار کنید.

اما از این پس علاوه بر قوانین استاندارد بخش نظرات، که در ادامه آنها را مشاهده خواهید کرد، هر نظری که به نوعی باعث بی‌احترامی به دیگر کاربران، اعتقاد آنها، برندهای مختلف، محصولات گوناگون و غیره شود، بدون اطلاع قبلی حذف می‌شود. اگر به هر دلیلی قصد نقد هر موضوعی را دارید لطفا به شکلی منطقی و محترمانه به شرح آن بپردازید.

  •  پرسش‌های غیرمرتبط با مقالات را در وب سایت جواب ۲۴ به آدرس javab24.com مطرح کنید.
  • لطفا از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مقاله خودداری نمایید.
  • ارسال پست‌های توهین آمیز، اهانت آمیز، نژادپرستانه، تهدید آمیز، مبتذل، زشت و ناپسند، یا پستی که مربوط به یک جرم جنایی یا منجر به مسئولیت مدنی باشد، اکیدا ممنوع است و در صورت مشاهده بدون تذکر قبلی پاک می‌شود.
  • کپی متن از وب سایت های دیگر تنها با ذکر منبع و لینک به صفحه آن مجاز است.
  • لطفا به نظرات دیگران حتی اگر با نظر شخصی شما متفاوت است، احترام بگذارید و هرگز رفتار تحقیر آمیز نداشته باشید.

پیشاپیش از همکاری تمام کاربران عزیز، محترم و دوست داشتنی زومیت کمال تشکر را داریم.

با احترام - زومیت


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید