الماس رایان ایرانیان تمامی محصولات برند دی‌لینک را وارد بازار کشور می‌کند

شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴
مطالعه 2 دقیقه
مدیرعامل الماس رایان ایرانیان
مدیرعامل الماس رایان ایرانیان ضمن اشاره به واردات مودم دی‌لینک، می‌گوید به‌دنبال احداث خط تولید محصولات این شرکت در ایران است.
تبلیغات

شرکت الماس رایان ایرانیان روز گذشته جلسه‌ای با حضور اصحاب رسانه برگزار کرد تا از عرضه‌ی محصولات برند دی‌لینک در بازار ایران خبر دهد. به گفته‌ی مدیران الماس رایان ایرانیان، محصولات دی‌لینک با گارانتی ویژه عرضه خواهند شد.

به‌گزارش زومیت، در جلسه‌ی روز گذشته مدیران منطقه‌ای برند دی‌لینک و فعالان حوزه‌ی فناوری نیز حاضر بودند. الماس رایان ایرانیان قصد دارد افزون‌بر مودم و روتر، سایر محصولات دی‌لینک مثل سوئیچ و اکسس‌پوینت را در حوزه‌ی صنعتی و سازمانی وارد بازار ایران کند.

مودم دی لینک در ایران
مودم های جدید دی لینک در ایران

هریسون آلبرت، مدیر حوزه‌ی خاورمیانه‌ی دی‌لینک، از عرضه‌ی کل محصولات این برند در بازار ایران خبر داد و گفت چنین دستاوردی نتیجه‌ی همکاری با الماس رایان ایرانیان است. به گفته‌ی آلبرت، مودم دی لینک و سایر محصولات این شرکت امنیت بالایی دارند و سرورهای ابری ساخته‌شده با تجهیزات دی‌لینک تاکنون هک نشده‌اند. دی‌لینک یک‌سری سرویس هوش مصنوعی نیز برای خانه‌های هوشمند ارائه می‌دهد.

جلسه مدیران الماس رایان با دی لینک در تهران

در مراسم روز گذشته به جایگاه دی‌لینک در بازار تجهیزات 5G نیز اشاره شد. الماس رایان می‌گوید که دی‌لینک امیدوار است به یکی از تأمین‌کنندگان اصلی 5G در ایران تبدیل شود.

وحید غَرَویان، مدیرعامل الماس رایان ایرانیان، می‌گوید او و همکارانش در پی متعهد کردن برندهای خارجی برای خدمت‌دهی به کاربران ایرانی هستند. الماس می‌خواهد ازطریق مذاکره با سازمان ناظر بر بازار، عرضه‌ی محصولات 5G دی‌لینک را در ایران تسهیل کند.

نقشه جغرافیایی محل فعالیت دی لینک
دستاوردهای دی لینک در دنیا

وحید غرویان در مراسم روز گذشته گفت الماس رایان «برنامه‌ی گسترده» برای تولید داخلی محصولات دی‌لینک دارد. این محصولات با نام تجاری دی‌لینک در بازار کشور تولید و عرضه می‌شوند. ظاهراً الماس رایان ایرانیان برای عملی‌ کردن این هدف، حمایت مستقیم دی‌لینک را دارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات