سرفیس هاب ۳ مایکروسافت با نمایشگر غول‌پیکر رونمایی شد

پنج‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۹
مطالعه 1 دقیقه
سرفیس هاب ۳ مایکروسافت در حالت عمودی پرتره
سرفیس هاب ۳ نمایشگری هوشمند برای کسب‌و‌کارها است که طراحی ماژولار دارد و از هوش مصنوعی استفاده می‌کند.
تبلیغات

مایکروسافت در «کنفرانس ویژه‌ی» امروز نسل جدید سرفیس هاب را به‌نمایش گذاشت. سرفیس هاب ۳ ابعاد بزرگ و طراحی هیجان‌انگیز دارد و مخصوص کسب‌و‌کارها است.

مایکروسافت در سال ۲۰۱۹ نمایشگر هوشمند سرفیس هاب 2S را به‌عنوان «وایت‌برد تعاملی» به‌نمایش گذاشت. سرفیس هاب با وعده‌های بزرگ مثل امکان تعویض قطعات رایانشی و پوسته‌ی مدرن‌تر برای ویندوز از راه رسید؛ اما بسیاری از قابلیت‌ها هرگز در سرفیس هاب 2S ارائه نشدند.

سرفیس هاب ۳ مایکروسافت در حالت افقی و پرتره
سرفیس هاب ۳

غول ردموندی صنعت فناوری اوایل امسال گفت مدل جدیدی از سرفیس هاب Microsoft Teams Rooms را دریافت می‌کند تا به اولین وایت‌برد لمسی ویندوزی با این سرویس تبدیل شود.

جدیدترین نسل از سرفیس هاب از زبان طراحی مدل قبلی استفاده می‌کند و میزبان تغییرات بزرگ نشده است.

سرفیس هاب ۳ مایکروسافت در حالت افقی
سرفیس هاب ۳

سرفیس هاب ۳ مایکروسافت حاشیه‌های باریکی دارد و از نمایشگر لمسی ۵۰ اینچ با توانایی تشخیص ۲۰ نقطه‌‌ به‌صورت هم‌زمان و پشتیبانی از حالت‌های پرتره و چرخش هوشمند (Smart Rotation) و Smart AV استفاده می‌کند. سرفیس هاب ۳ یک‌سری از قابلیت‌هایش را از هوش مصنوعی گرفته است، نظیر Cloud IntelliFrame و Copilot.

مایکروسافت می‌گوید دارندگان سرفیس هاب 2S می‌توانند با تعویض کارتریج، آن محصول را ارتقا دهند. طراحی ماژولار سرفیس هاب به مشتریان امکان می‌دهد که بدون خرید محصولات کاملاً جدید، به قابلیت‌های هیجان‌انگیز دسترسی پیدا کنند. مایکروسافت به قیمت و تاریخ عرضه سرفیس هاب ۳ اشاره نکرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات