نسل بعدی آیپد مینی با نمایشگر رتینا به مرحله تولید نزدیک می‌شود

پنج‌شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۴
مطالعه 2 دقیقه
آیپد مینی اپل هنوز در بسیاری از نقاط جهان به‌طور رسمی عرضه نشده است، بااین‌حال به نظر می‌رسد اپل قصد دارد تا نسل بعدی این محصول را در فاصله کمتر از یک سال نسبت به زمان ارائه نسخه قبلی با نمایشگر رتینا روانه بازار کند. برای مطالعه جزئیات بیشتر با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

اپل با ارائه آیپد نسل چهارم سنت همیشگی خود در ارائه سالانه یک آیپد جدید را شکست و درحالی‌که نسل سوم آیپد در ماه مارس عرضه شده بود، آیپد ۴ را در کنار آیپد مینی در ماه نوامبر روانه بازار کرد. بنا به گزارش دوگ فریدمن، تحلیلگر بازار سرمایه خبرگزاری RBC، اپل ممکن است حتی این روند جدید در زمانبندی ارائه محصول جدید را روی تبلت‌ کوچکتر خود نیز اعمال کند.

فریدمن در یادداشتی که در روز سه‌شنبه منتشر نمود، می‌نویسد: «نسل دوم آیپد مینی اپل به آرامی در حال اماده سازی است و احتمالاً تأمین‌کننده‌های جدیدی چون تگزاس اینسترومنت قطعات آن را آماده خواهند نمود.»

این که بگوییم دقیقاً در چه محدوده زمانی آیپد مینی جدید ارائه خواهد شد، کاری به غایت دشوار است، ولی ازآنجاکه هنوز نسخه اول تبلت ۷.۹ اینچی اپل در بسیاری از نقاط دنیا عرضه نشده، می‌توان حدس زد که حداقل تا سه چهار ماه آینده این اتفاق رخ نخواهد داد.

هیچ اطلاعی از مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نسل بعدی آیپد مینی در دست نیست، ولی شایعات حاکی از آن است که احتمالاً این دستگاه مجهز به نمایشگر رتینا خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات