با پاوربانک‌ های یونیوو Top-10 و Top-5 آشنا شوید

با پاوربانک‌ های یونیوو Top-10 و Top-5 آشنا شوید

پاوربانک‌‌های یونیوو Top-10 و Top-5 در دو ظرفیت ۵ هزار و ۱۰ هزار میلی‌آمپرساعتی، شارژر همراهی مناسب برای گوشی‌های هوشمند و تبلت شما است.

شاید برای شما نیز این اتفاق افتاده باشد که بعد از خروج از منزل، با مشکل کمبود شارژ باتری گوشی موبایل و تبلت مواجه شده باشید. در چنین شرایطی استفاده از یک شارژر همراه یا پاوربانک مناسب می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد. 

پاوربانک‌ UNIVO Top-10 و UNIVO Top-5 محصول شرکت یونیوو به شما کمک می‌کند تا بتوانید در صورت نیاز، به‌راحتی گوشی هوشمندتان را با آن شارژ کنید. ازآنجاکه پاوربانک‌های Top-10 و Top-5 یونیوو دارای دو پورت USB 2.0 هستند، این امکان برای کاربران فراهم شده است تا بتوانند هم‌زمان دو گوشی هوشمند را با آن شارژ کنند. ظرفیت پاوربانک یونیوو  Top-5 برابر ۵ هزار میلی‌آمپرساعت و ظرفیت پاروبانک یونیوو Top-10 برابر ۱۰ هزار میلی‌آمپرساعت است. 

پاوربانک UNIVO

باتوجه‌به مشخصات ارائه‌شده از سوی شرکت Univo برای پاوربانک‌ Top-10 و Top-5، شدت جریان ورودی ۲ آمپر و شدت ولتاژ ورودی پاوربانک نیز ۵ ولت است. همچنین شدت جریان خروجی ۲.۱ آمپر و شدت ولتاژ خروجی ۵ ولت است. باتوجه‌به‌شدت جریان خروجی ۲.۱ آمپری انتظار می‌رود پاوربانک‌ یونیو بتوانند با سرعت نسبتا خوب و مناسبی گوشی هوشمند یا تبلت شما را شارژ کند. معمولا در پاوربانک‌هایی با شدت جریان خروجی یک آمپر، باتری گوشی هوشمند شما بسیار کند شارژ می‌شود که کاربران یونیوو با چنین مشکلی مواجه نخواهند شد.  

باتری به‌کار برده‌شده در پاوربانک یونیوو، از نوع باتری لیتیوم-پلیمری درجه‌ی A+ است. باتوجه‌به جنس باتری به‌کار برده‌شده در پاوربانک انتظار می‌رود که باتری داخلی این محصول بتواند تا بیش از ۳۰۰ بار شارژ و دشارژ شود. جنس بدنه‌ی پاوربانک پلاستیکی ABS و پلی‌کربنات است. به‌علاوه باید در نظر داشته باشید که برخی پاوربانک‌ها برای شرایط آب‌وهوایی مختلف طراحی شده‌اند. پاوربانک یونیوو در برابر ضربات و حرارت مقاوم است، درنتیجه پاوربانک‌های یونیوو گزینه‌ی خوبی برای کاربرانی است که قصد دارند از پاوربانک در سفر استفاده کنند. 

یونیوو Top-10 و Top-5 دارای طراحی زیبا و در دو رنگ سفید و مشکی به بازار عرضه شده است. شرکت یونیوو، در طراحی این محصول از ۴ عدد LED برای نشان دادن میزان شارژ پاوربانک استفاده کرده است. زمانی‌که هر چهار عدد LED روشن باشد، یعنی باتری پاوربانک کاملا پر است. نشانگرهای LED به کاربران کمک می‌کند تا از میزان شارژ باتری پاوربانک مطلع باشند. وقتی تنها یکی از LED‌های پاوربانک روشن باشد به‌معنی این است که باتری داخلی پاوربانک تنها ۲۵ درصد شارژ دارد.  

پاوربانک UNIVO

پاوربانک‌های یونیوو Top-10 و Top-5 به ترتیب ابعادی برابر ۱۵۰x۷۴x۱۴.۵ میلی‌متر و ۱۲۵x۶۸x۱۰ میلی‌متر دارند و وزن آن‌ها ۲۱۴ و ۱۲۱ گرم است؛ درنتیجه جزو کلاس وزنی معمولی به‌حساب می‌آید. پاوربانک‌هایی که وزن آن‌ها بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ گرم باشد، در کلاس وزنی معمولی طبقه‌بندی می‌شوند. پاوربانک‌های با وزن بیشتر از ۴۰۰ گرم در کلاس وزنی سنگین‌وزن قرار دارند و پاوربانک‌های با وزن کمتر از ۲۰۰ گرم در کلاس وزنی سبک‌وزن قرار داند. باتوجه‌به ابعاد و وزنی که شرکت یونیوو برای پاوربانک‌های خود در نظر گرفته، محصولی خوش‌دست و با وزن مناسب دراختیار کاربران قرار داده شده است.

همان‌طور که گفته شد، یونیوو پاوربانک Top-10 خود را در دو ظرفیت متفاوت ۵۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی و ۱۰۰۰۰ میلی آمپرساعتی به بازار عرضه کرده است. 

مشخصاتTop-10؛ پاوربانک ۵۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی Top-5؛ پاوربانک ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی
شدت جریان ورودی ۲ آم‍پر ۲ آم‍پر
ولتاژ ورودی ۵ ولت ۵ ولت 
شدت جریان خروجی۲.۱ آمپر ۲.۱ آمپر
ولتاژ خروجی۵ ولت ۵ ولت 
ابعاد۱۵۰x۷۴x۱۴.۵ میلی‌متر ۱۲۵x۶۸x۱۰ میلی‌متر
وزن ۲۱۴ گرم۱۲۱ گرم 
پورت ۲ عدد پورت USB 2.0۲ عدد پورت USB 2.0
باتری لیتیوم-پلیمریلیتیوم-پلیمری
قابلیت‌هادارای ۴ عدد LED نشانگر ظرفیت باتری پاوربانک دارای ۴ عدد LED نشانگر ظرفیت باتری پاوربانک 
ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپرساعت۵۰۰۰ میلی‌آمپرساعت

یونیوو با ابعاد و وزن مناسب و در دو ظرفیت ۵۰۰۰ و ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی، دارای گارانتی ۱۸ ماه بهین تکنولوژی بوده و با قیمت مناسبی به بازار عرضه شده است و شما می‌توانید آن‌ها را از فروشگاه اینترنتی شهر فافا خریداری کنید. این پاوربانک طراحی ظاهری زیبایی دارد و یونیوو از بسته‌بندی شکیل و زیبایی برای عرضه‌ی آن به بازار استفاده کرده است. باتوجه‌به مشخصات خوب، طراحی زیبا و بسته‌بندی خوبی که دارد، می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای هدیه دادن باشد. 

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده