ارتباط عمیق‌تر ایکس‌باکس وان با ویندوز 10

ارتباط عمیق‌تر ایکس‌باکس وان با ویندوز 10

امشب کنفرانس مایکروسافت خبر‌های خوشحال کننده بسیار زیادی داشت. یکی از خبر‌هایی که به‌تازگی این کمپانی در کنفرانس دوم ویندوز ۱۰ اعلام کرده ارتباط عمیق‌تر ایکس باکس وان با ویندوز ۱۰ است که در ادامه بیشتر آن را شرح می‌دهیم.

 مایکروسافت با قدرت زیاد در حال توسعه ویژگی‌ها و قابلیت‌های کنسول و سیستم‌عامل خود است. از این رو ردموندی‌ها امکان استریم بازی از ایکس باکس به ویندوز ۱۰ را به وجود آورده‌اند و از آنجا که ویندوز ۱۰ می‌تواند روی سایر وسایل همراه نیز نصب شود، پس می‌توان حتی بازی‌ها را در گوشی هوشمند و تبلت نیز استریم کرد.

microsoft-windows-10-live-verge- 0967

فیل اسپنسر هم‌اکنون در حال معرفی ویژگی‌های جدید این قابلیت هیجان انگیز است. قابلیتی که ارتباط ویندوز 10 و ایکس باکس وان را وارد مرحله‌ای تازه می‌کند. با این ویژگی‌ به‌راحتی می‌توان کنسول خود را به دیگر گجت‌های خانگی متصل و استریم کرد و به‌طور زنده بازی کرد. در این مراسم فیل اسپینسر یک بازی ایکس باکس را روی سرفیس پرو ۳ اجرا کرد و ازطریق یک کنترلر مشغول بازی شد تا نشان دهد وجود این قابلیت جدید چقدر می‌تواند کاربری باشد.

microsoft-windows-10-live-verge- 0978

نرم‌افزار جدید ایکس باکس که مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ توسعه داده به شما اجازه می‌دهد به لیست بازی‌های خود در ایکس باکس ازطریق پی‌سی به‌راحتی دسترسی داشته باشید، لیست دوستان خود را ببینید و اخبار مربوط به آن‌ها را مشاهده کنید، حتی با دوستان ایکس باکسی خود در ویندوز ۱۰ و ازطریق کامپیوتر، موبایل یا تبلت به گفت‌وگو بپردازید و دستاورد‌های آن‌ها را مشاهده کنید یا به کلیپ‌های تهیه شده توسط آن‌ها نگاهی بیاندازید. استریم بازی نیز ازطریق نوار وظیفه میسر شده است.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید