گارمین از ساعت هوشمند کوانتیکس 5 رونمایی کرد

گارمین از ساعت هوشمند کوانتیکس 5 رونمایی کرد

کمپانی گارمین از ساعت هوشمند جدیدی به نام کوانتیکس 5 رونمایی کرده که مناسب برای فعالیت‌های غواصی است.

اگر از علاقه‌مندان به ساعت‌های هوشمند باشید حتما با این موضوع آشنا هستید که اکثر آن‌ها مبتنی بر فعالیت‌های زمینی هستند. درواقع این محصولات می‌توانند قدم‌های شما را بشمارند و میزان کالری مصرفی‌تان را محاسبه کنند. با این حال، ساعت‌های هوشمندی که مناسب برای شناگران طراحی شده باشند، بسیار کم هستند. البته کمپانی مشهور گارمین محصولی معرفی کرده است که می‌تواند نیازهای شناگران را تامین کند.

گارمین از جدیدترین ساعت هوشمندش به نام کوانتیکس ۵ رونمایی کرد. در حالی که از نظر ظاهری تفاوت زیادی میان ساعت هوشمند گارمین و محصولات کمپانی‌های دیگر وجود ندارد، طبق ادعای گارمین، کوانتیکس ۵ مناسب برای فعالیت‌های غواصی است. گارمین در مورد محصول جدیدش گفته است:

کوانتیکس ۵ فراتر از یک ساعت هوشمند است و می‌تواند به قایق غواص متصل شود. با این کار به غواص اجازه داده می‌شود لوازمش را از راه دور کنترل کند. علاوه‌بر این، غواص می‌تواند اطلاعات خود را که شامل سرعت، عمق، دما و باد (زمانی که روی قایق یا کشتی حضور دارد) است، به اشتراک گذارد و از امکاناتی مانند مسیریاب بهره ببرد.

در کنار قابلیت‌های غواصی، کوانتیکس ۵ از امکاناتی بهره می‌برد که ساعت‌های هوشمند معمولی برخوردار هستند. کوانتیکس ۵ می‌تواند فعالیت‌هایتان مانند قدم زدن، دوچرخه سواری و کارهای دیگر را ردیابی کرده و کالری مصرفی را محاسبه کند. همچنین ضربان قلبتان، فعالیت روزانه و اعلانات را در اختیارتان قرار می‌دهد.

نکته جالبی که در مورد کوانتیکس ۵ وجود دارد این است که محصول جدید گارمین مبتنی بر اندروید ور نیست و از سیستم‌عامل توسعه یافته توسط گارمین بهره می‌برد. کوانتیکس ۵ در دو نسخه عرضه خواهد شد؛ نسخه اول مجهز به بند استیل ضد زنگ و برچسب قیمتی ۸۵۰ دلاری است و نسخه دوم دارای بندهای سیلیکونی است و با قیمت ۶۰۰ دلار عرضه خواهد شد. هنوز زمان عرضه این ساعت هوشمند مشخص نشده است.

منبع ubergizmo

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده