اپل صفحه نمایش لمسی را روی مک ها تست کرده است

اپل صفحه نمایش لمسی را روی مک ها  تست کرده است

فیل شیلر با اعلام این موضوع که اپل صفحه نمایش لمسی را روی مک‌ها تست کرده، استفاده از این صفحات نمایش را بدون کاربرد و بیهوده دانسته است.

اپل هیچ‌گاه نسبت به استفاده از صفحه نمایش لمسی در مک‌ها دید مثبتی نداشته و سخنان جدید فیل‌ شیلر نیز نشان می‌دهد نباید منتظر مک بوکی با صفحه نمایش لمسی -همانند آنچه در سرفیس بوک دیده‌ایم- باشیم.

فیل شیلر مدیر ارشد بخش بازاریابی جهانی اپل در جدیدترین مصاحبه‌ی خود، استفاده از صفحه نمایش لمسی در سیستم عامل دسکتاپ را بی‌معنی و بیهوده خوانده است. شیلر می‌گوید:

تصور کنید روی آی‌مک ۲۷ اینچی از صفحه نمایش لمسی استفاده کنیم. آیا می‌توان استفاده از این صفحه نمایش بزرگ و حرکت مداوم دست برای لمس صفحه نمایش را توجیه کرد؟ این موضوع واقعا بیهوده و بی‌معنی است.

البته مایکروسافت با داشتن دستگاه‌های مانند سرفیس بوک، سرفیس پرو و سرفیس استودیو قطعا با این دید اپل مخالف است و تجربه‌ی دسکتاپ را از منظر دیگری می‌بیند؛ اما اپل قصد دارد به روش سنتیِ استفاده از سیستم‌های عامل دسکتاپ ادامه دهد. شیلر می‌افزاید:

این موضوع باعث خراب شدن تجربه‌ی کاربری افرادی خواهد شد که از ابزارهای نشانگر استفاده می‌کنند. شما نمی‌توانید دسکتاپ را برای استفاده چه به صورت لمسی و چه به صورت غیرلمسی بهینه کنید.

همچنین او می‌گوید اپل در گذشته استفاده از صفحات نمایش لمسی را در مک تست کرده است:

استفاده از صفحه نمایش لمسی کار درستی نبود و احساس درونی ما با نتایج تستی که انجام دادیم همخوانی داشت.

نظر شما چیست؟ آیا صفحه نمایش لمسی را در سیستم عامل دسکتاپ کاربردی می‌دانید؟

منبع technobuffalo

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید