چارگون معرفی کرد:‌ نرم‌افزار اندرویدی دیدگاه همراه

سه‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
چارگون نرم‌افزار اندرویدی اتوماسیون تحت وب دیدگاه را رونمایی کرد.
تبلیغات

نیازمندی‌های کاربران سیستم‌های اطلاعاتی به موازات گسترش امکانات و رشد فناوری سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شکل جدیدی به خود گرفته است. از سوی دیگر، شتاب فرآیندهای کسب‌وکار و گردش اطلاعات در سازمان‌ها با وجود بستر ارتباطی ایمن، مستلزم در دسترس بودن اطلاعات مورد نیاز جهت تصمیم‌سازی، مدیریت و پیشبرد فعالیت‌های کاشناسان و مدیران ارشد و میانی سازمان است. در نتیجه دستگاه‌های قابل حمل امروز نقش بسزایی در پاسخ به این نیازمندی به عهده دارند.

شرکت نرم‌افزاری چارگون به عنوان ارایه کننده راه‌کارهای یکپارچه سازمانی و ارایه کننده اولین مجموعه نرم افزاری اتوماسیون تحت وب به نام «دیدگاه» در ۱۵ سال تجربه‌ای که در این راه کسب کرده است، تلاش کرده با نگاهی متفاوت و به روز به تولید محصولات نرم‌افزاری جدید، به عنوان شرکتی در راه ایجاد تغییر در فرآیندهای سازمانی گام بردارد.

chargon 07

مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه به عنوان یک راهکار یکپارچه تحت وب با پوشش بخش وسیعی از نیازمندی‌های کسب‌وکار امروز در حوزه‌های نرم‌افزاری گوناگون نقش بسزایی در گردش اطلاعات در کشور عهده‌دار است. از طرفی حضور بیش از یک‌میلیون کاربر فعال مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه و ارتباط روزمره بدنه شرکت چارگون با کاربرانش در سراسر کشور در حوزه‌های مختلف استقرار، پشتیبانی و همچنین محصول، امکان استفاده از میلیون‌ها ساعت تجربه کاربری در فضاهای متنوع را برای ما فراهم آورده است.

اما چرا دیدگاه همراه؟ بارها در فرودگاه، در حاشیه جلسات، در سمینارها و همایش‌ها، سفرهای خارج از محل کار مدیران تصمیم‌ساز و کارشناسان سازمان‌ها دغدغه اطلاع از وضعیت کارتابل‌ها، درخواست‌های همکاران یا فعالیت‌های در دست انجام و جاری سازمان خود را دارند که با رسیدن به اولین رایانه متصل به اینترنت، با بهره‌گیری از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه توانایی پاسخگویی به موارد مورد نظر را خواهند داشت. دیدگاه همراه که برای استفاده روی تلفن‌های همراه و تبلت‌های مبتنی بر اندروید طراحی و پیاده‌سازی شده این نیازمندی را به‌خوبی پاسخگو خواهد بود.

قابلیت‌های «دیدگاه همراه» گلچینی است از امکانات مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه که انتظار می‌رود روی دستگاه‌های قابل‌حمل دسترسی کاربر به اطلاعات و فرآیند تصمیم‌گیری و تصمیم سازی را در سازمان تسهیل کند.

سهم بازار قابل‌توجه دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید باعث شد اولین گام چارگون برای ارائه دیدگاه همراه بر مبنای این سیستم عامل باشد. دیدگاه همراه قابلیت نصب بر روی کلیه دستگاه‌های دارای اندروید نسخه ۴ به بالا را دارد. همچنین در طراحی نرم‌افزار تمهیدات لازم برای عدم وابستگی به نرم‌افزار جانبی روی دستگاه‌های کاربران اندیشیده شده است.

androidshare

طراحی دیدگاه همراه بر مبانی مفاهیم پایه‌ای نسخه وب از لحاظ مدل تجاری، استفاده از استانداردهای گوگل در خصوص طراحی نرم‌افزار مبتنی بر اندروید، به کارگیری تجربیات موفق نرم‌افزارهای شاخص با کاربری مشابه، و شاخصه‌های آشنای کاربران دیدگاه، ساده، زیبا و کارا صورت پذیرفته است.

chargoonapp

دسترسی به یادآوری‌ها و مدیریت آن‌ها، دسترسی به کارتابل پیام با امکان مشاهده پیام و پیوست، همچنین امکان ارجاع و پاسخ آن‌ها، ارسال پیام جدید و ارسال پیوست، دسترسی به کارتابل نامه‌ها و امکان مشاهده متن و درخت پیگیری، ارجاع و اختتام، دسترسی به پیش‌نویس‌ها و امکان پاسخ، ارجاع و تبدیل آن‌ها به نامه با امضا، از مهم‌ترین قابلیت‌های دیدگاه همراه در نرم‌افزار مکاتبات است.

همچنین در خصوص قابلیت‌های دیدگاه همراه در نرم‌افزار حضوروغیاب مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه می‌توان به امکان اخذ گزارشات کارکرد و ارسال، مشاهده و تصمیم‌گیری در خصوص درخواست‌های مرخصی و مأموریت اشاره کرد.

از دیگر ویژگی‌های دیدگاه همراه رعایت مصالح امنیتی مورد نیاز کاربران جهت انجام امور سازمانی با دستگاه‌های قابل‌حمل است. رمزنگاری اطلاعات سازمانی، ایجاد بستری امن جهت ارتباط کلاینت و سرور دیدگاه و امکان حذف اطلاعات از راه دور توسط مدیر سیستم یا remote wipe از جمله تدابیر اندیشیده شده در این خصوص هستند.

برای آشنایی بیشتر با این محصول می‌توانید ویدیوی معرفی این آن را با مراجعه به صفحه محصول دیدگاه همراه در سایت چارگون مشاهده کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات