معرفی رایتل برای دومین بار به‌عنوان کارفرمای برتر سلامت‌محور

یک‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۳
مطالعه 1 دقیقه
لوح تقدیر رایتل
رایتل برای دومین بار به‌عنوان کارفرمای برتر سلامت‌محور معرفی شد.
تبلیغات

رایتل به‌عنوان کارفرمای سلامت‌محور، تندیس و لوح کارفرمای برتر سلامت‌محور استان تهران را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، سی‌و‌پنجمین جشنواره «امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید» عصر روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، برخی از معاونان و مدیران وزارت کار و نمایندگانی از صنایع تولید داخلی در سالن همایش‌های شرکت ساپکو برگزار شد.

رایتل در حالی در سی‌و‌پنجمین دوره جشنواره امتنان عنوان برترین کارفرمای سلامت‌محور را از آن خود کرد که پیش از این در سی‌و‌سومین دوره این جشنواره برای همین عنوان برگزیده و تقدیر شد.

در این مراسم از حسین ملازاده مدیرعامل رایتل در راستای تأمین، حفظ و ارتقای سطح سلامت نیروی کار که یکی از عوامل مهم رشد و ارتقای فناوری و تولید است و همچنین بسترسازی پرونده الکترونیک سلامت به‌عنوان «کارفرمای سلامت محور استان تهران» با اهدای لوح و تندیس تقدیر و تجلیل شد و محمدعلی زارع مدیرکل سرمایه‌های انسانی و پشتیبانی رایتل این جایزه را به نمایندگی از مدیرعامل دریافت کرد.

همچنین در این مراسم از افشین نیکوروش مدیر امور رفاهی رایتل در حوزه بهداشت و ایمنی محیط کار و در راستای حفظ و بهبود سلامت کارگران و توسعه محیط کار سالم، قدردانی به عمل آمد.

گفتنی است جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در راستای اجرای ماده ۱۹۵ قانون کار و با هدف نهادینه‌سازی فرهنگ خلاقیت و نوآوری، ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش و تجلیل از کارگران نخبه، گروه‌های کار و واحدهای اقتصادی نمونه، هر ساله در سه مرحله مقدماتی، استانی و ملی و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات